۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
بیمارستان 313 تختخوابی جهرم
آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت مسیر بیمارستان 313 تختخوابی جهرم/رئیس دانشگاه از شهردار جهرم تقدیر کرد
آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت مسیر بیمارستان 313 تختخوابی جهرم/رئیس دانشگاه از شهردار جهرم تقدیر کرد
🔸در واپسین روزهای تکمیل و تجهیز بیمارستان تازه احداث 313 تختخوابی جهرم، عملیات زیرسازی و آسفالت مسیر این بیمارستان نیز آغاز شد.

🔸دکتر محمد رحمانیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم، در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه اظهار داشت: بیمارستان جدید 313 تختخوابی جهرم روزهای پایانی تکمیل و تجهیز را سپری می کند و طی روزهای آینده افتتاح خواهد شد. 

🔸رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ادامه داد: همزمان با راه اندازی و بهره برداری از بیمارستان جدید، آمار  مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی نیز افزایش می یابد و می بایست راه دسترسی به این بیمارستان بزرگ  شایسته  مردم شریف  باشد.

🔸دکتر محمد رحمانیان افزود: مسیر‌ غیراستاندارد این بیمارستان، قطعا جوابگوی رفت و آمد مراجعین و خودروهای امدادی نخواهد بود، لذا در جهت ایجاد مسیری ایمن و در خور منزلت مردم عزیز،  مذاکرات و مکاتبات لازم با اداره شهرداری جهرم صورت پذیرفته است. 
 
🔸وی اظهار داشت: عملیات تسطیح و زیرسازی و آسفالت مسیر منتهی به بیمارستان 313 تختخوابی جهرم از ابتدای هفته ی گذشته و  با به‌کارگیری ماشین آلات سنگین شهرداری آغاز شده است. 

🔸دکتر محمد رحمانیان با اشاره به این که تکمیل این پروژه بزرگ بیمارستانی همکاری و همسویی همه جانبه سازمان ها و نهادهای شهری را می طلبید گفت:  همکاری و مساعدت خوب اداره شهرداری در این زمینه بسیار خوب بود که از همیاری  خوب این  نهاد قدردانی به عمل می آید.   
تاریخ:
1400/04/27
تعداد بازدید:
246
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal