۱۴۰۰ شنبه ۶ آذر
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1399
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1399
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1399

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1399

 

پذیرفته شده گرامی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

 با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون سراسری ورود به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور، نحوه اقدام و زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح زیر اعلام می گردد:

توجه 1 : ثبت نام در دانشگاه علوم پزشکی جهرم به صورت الکترونیکی بوده و نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد و از طریق سامانه hamava.jums.ac.ir انجام خواهد شد.

توجه 2: مسئولیت صحت کلیه اطلاعات ارسال شده از طریق ثبت نام الکترونیکی به عهده شخص دانشجو می باشد. در صورت ارسال اطلاعات و مدارک و مستندات غیر واقعی، ثبت نام شما کان لم یکن گردیده و دانشگاه علوم پزشکی جهرم مسئولیتی در این موارد ندارد.

توجه3: جهت انجام ثبت نام از روز شنبه 1399/08/17 لغایت پنج شنبه مورخ 1399/08/22 به سایت hamava.jums.ac.ir مراجعه نمایید.لطفا توجه فرمایید که عدم اقدام در موعد اعلام شده برای ثبت نام به طریقی که در این اطلاعیه مشخص گردیده به منزله انصراف از تحصیل قلمداد می گردد.

 

توجه 4: جهت ورود به سایت ثبت نام الکترونیکی از کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور استفاده نمایید .

مدارک لازم جهت ثبت‌ نام الکترونیکی

1 – تصویر صفحات شناسنامه (حجم هر فایل حداکثر200 کیلوبایت)

2  12 قطعه عکس رنگی زمینه سفید 4*3 (حجم فایل حداکثر 32 کیلوبایت)

3 تصویر پشت و رو کارت ملی (حجم فایل حداکثر 200 کیلوبایت)

4 مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه شامل یکی از مدارک زیر(ویژه آقایان) :

-          تصویر کارت پایان خدمت هوشمند یا کارت معافیت دائم هوشمند(کفالت،ایثارگران و موارد خاص)

-          تصویر برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت (پزشکی،کفالت و سایر ...) در مدت اعتبار آن

-          دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه یا پیش دانشگاهی و دانش آموزان سال آخر دوره نظام آموزشی جدید (3-3-6) به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا 20 سالگی می بایست  با به همراه داشتن کارنامه قبولی در آزمون سراسری ممهور به مهر کافی نت معتبر شهر محل اقامت آخرین وضعیت نظام وظیفه خود را از دفاتر پلیس + 10 دریافت و در سامانه بارگذاری نمایند.

تذکر مهم 1: مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و درصورت قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاه مجاز به ثبت نام از آنان نمی باشد.

تذکر مهم 2: ترخیص سربازان حین خدمت صرفا جهت تحصیل در مقطع کارشناسی و بالاتر مجاز بوده و ترخیص آنان جهت تحصیل در مقطع کاردانی مجاز نیست .جهت انجام امور ترخیص از خدمت با به همراه داشتن اصل شناسنامه - گواهی خدمت از یگان خدمتی دو قطعه عکس اصل گواهینامه دیپلم برای نظام آموزشی جدید (3-3-6) اصل گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی برای نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی و برگ اعزام به خدمت به مدیریت امور آموزشی مراجعه نمایند .بدیهی است این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در زمینه ترخیص یا معافیت تحصیلی مشمولین در حال انجام خدمت نظام وظیفه برعهده نخواهد داشت.

تذکر مهم 3:دانشجویان انصرافی در صورتی که در سقف سنوات تحصیلی اولیه ، انصراف داده و همچنین از تاریخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذیرش در دانشگاه و رشته جدید بیش از یک سال سپری نشده باشد ، مشروط بر اینکه قبلا (از تاریخ 22/8/1390 به بعد ) از امتیاز یکبار انصراف استفاده نکرده باشند ، مجاز به ثبت نام هستند.

5- پذیرفته شدگان بر اساس نظام آموزشی خود (سالی واحدی یا ترمی واحدی نظام آموزشی جدید 3-3-6) مدارک زیر را در سامانه ثبت نام اسکن نمایند:

-          نظام سالی واحدی   یا   ترمی واحدی: تصویر مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی با مهر و امضای مدیر مرکز پیش دانشگاهی-تصویر مدرک و یا گواهی دیپلم با مهر و امضای مدیر دبیرستان-

تصویر کارنامه تحصیلی دیپلم با امضا و مهر دبیرستان یا آموزش و پرورش-تصویر کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی با امضا و مهر دبیرستان یا آموزش و پرورش

 

 

-          نظام آموزشی جدید (3-3-6):تصویر مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه با مهر و امضای مدیر دبیرستان-فرم 602 (گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم) با مهر و امضای مدیردبیرستان « نمونه فرم » - تصویر کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه دهم تا دوازدهم) با امضاء و مهر دبیرستان یا اداره آموزش و پرورش

 

 

-          دانشجویان انصرافی دوره روزانه دانشگا ها و موسسات آموزش عالی حداکثر تا تاریخ 31/02/1399 لازم است علاوه بر اسکن مدارک قید شده در بند -5 فرم انصراف از تحصیل و گواهی تسویه حساب کامل تایید شده دانشگاه و اداره کل امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری یا مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را نیز اسکن نمایند.دانشجویانی که به هر دلیل تا تاریخ 31/2/1399 نسبت به انصراف قطعی و انجام تسویه حساب با دانشگاه اقدام ننموده اند مجاز به ثبت نام نمی باشند . « دریافت فرم »

 

6- فرم های تعهد شماره 1، شماره 4 و شماره 6 « جهت دریافت فرم ها کلیک کنید » (حجم فایل حداکثر 200 کیلوبایت)

-          فرم اخذ تعهد از فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی داخل و خارج از کشور و دانشجویان فعلی و انصرافی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور(فرم شماره 1)-تکمیل و بارگذاری این فرم برای همه پذیرفته شدگان الزامی است.

-          پذیرفته شدگان رشته های مختلف گروه پزشکی در سهمیه های منطقه 1 و رزمندگان و ایثارگران می بایست فرم شماره 4 را تکمیل و بارگذاری نمایند.

-          پذیرفته شدگان رشته های مختلف گروه پزشکی در سهمیه های مناطق 2 و 3 می بایست فرم شماره 6 را تکمیل و بارگذاری نمایند.

      تذکر: پذیرفته شدگان ظرفیت مازاد (شهریه پرداز) نیازی به تکمیل فرم های شماره 4 و 6 ندارند.

 

 7- کلیه پذیرفته شدگان می بایست جهت درخواست تاییدیه تحصیلی به سایت https://emt.medu.ir  مراجعه نموده وپس از تکمیل اطلاعات و ارسال درخواست ، کد پیگیری را چاپ و آن را بر روی سامانه ثبت نام الکترونیک بارگذاری نمایید .(حجم فایل حداکثر 200 کیلوبایت) « فایل راهنمای دریافت تاییدیه تحصیلی »  

 

8 - کارنامه کنکور سراسری (حجم فایل حداکثر 200 کیلوبایت)- « نمونه کارنامه »  

نکته 2 : پذیرفته شدگان ظرفیت مازاد (شهریه پرداز)   رشته های پزشکی می بایست مبلغ 78217425میلیون ریال (هفتاد و هشت میلیون و دویست و هفده هزار و چهارصد و بیست و پنج ریال ) بصورت علی الحساب به عنوان شهریه نیمسال اول به شماره حساب 4601608010 بانک ملت حساب اختصاصی در آمد دانشگاه علوم پزشکی جهرم واریز و تصویر پرداخت فیش واریزی به ادرس  نمایند. آدرس فارس جهرم انتهای خیابان استاد مطهری سایت پردیس کد پستی 7414846199 ارسال نمایند.

نکته 3 : با توجه به اینکه فرایند ثبت نام به صورت غیر حضوری انجام میگردد، لازم است بعضی از مدارک از طریق اداره پست به آدرس دانشگاه ارسال گردد. مدارک پستی عبارتند از:

الف: مدارک ذکر شده در بند 5 جهت پذیرفته شدگان نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی شامل

اصل گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی- اصل مدرک و یا گواهی دیپلم - اصل کارنامه تحصیلی دیپلم - اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی،  کپی شناسنامه و کارت ملی ، 12 قطعه عکس و کلیه مدارک بارگذاری شده در سایت

ب: مدارک ذکر شده در بند 5 جهت پذیرفته شدگان نظام آموزشی جدید (3-3-6) شامل  اصل گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه - اصل فرم 602(گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم) - اصل کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه دهم تا دوازدهم) کپی شناسنامه و کارت ملی ، 12 قطعه عکس و کلیه مدارک بارگذاری شده در سایت

در خصوص مرسوله پستی لطفا موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

- لطفا بر روی پاکت پستی با خط خوانا « نام و نام خانوادگی - رشته قبولی و عبارت (مربوط به ثبت نام کنکور سراسری سال 1399 )»   را درج نمایید .

- مرسوله را از طریق پست پیشتاز ارسال و با توجه به اینکه حاوی مدارک اصل می باشد نسبت به بیمه نمودن مرسوله پستی اقدام نمایید.

- این مدیریت در قبال مرسولاتی که به هر دلیل از طریق اداره پست به این مدیریت تحویل نگردد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

نکته 4 : پذیرفته شدگان محترم می بایست مدارک قید شده در نکته 3 بند های «الف ب-ج » را به آدرس فارس جهرم انتهای خیابان استاد مطهری سایت پردیس کد پستی 7414846199 پست نموده و رسید ارسال مدارک را به همراه رسید کد رهگیری تائیدیه ی تحصیلی اسکن و بار گذاری نمایند.

 

 نکته 5 : کلیه پذیرفته شدگان برای هر دو نوبت مهرماه و بهمن ماه 1399 در همه رشته های تحصیلی باید در زمان اعلام شده فوق ثبت نام نمایند. عدم انجام ثبت نام الکترونیک و عدم ارسال مدارک پستی در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف بوده و بلافاصله پس از تاریخ‌‌های اعلام شده اسامی ‌افرادی که ثبت نام نکرده اند به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌گردد.

 

نکته 6 : ترجیحا مدارک لازم با استفاده از اسکنر اسکن گردد و در صورت استفاده از امکانات تلفن همراه از نرم افزار های اسکن استفاده نمایید و از مدارک عکس گرفته نشود.

نکته 7 : کارت دانشجویی در صورت تایید نهایی ثبت نام و انتخاب واحد، صادر و در اولین مراجعه حضوری دانشجویان به دانشکده از طریق حراست دانشگاه تحویل خواهد شد.

 

نکته 8 : دانشجویان پذیرفته شده با سهمیه مناطق محروم میتوانند فرم مربوط به تعهد محضری خود را از لینک زیر دریافت نمایند فرم اخذ تعهد محضری  

و جهت اطلاع از نحوه سپردن تعهد قانونی محضری با شماره تلفن های دفتر حقوقی 07154345074 خانم احقاقی و شماره تلفن همراه 09171911023 آقای اکبری تماس حاصل نمایند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ:
1399/08/14
تعداد بازدید:
6934
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal