۱۴۰۱ چهارشنبه ۹ آذر
تاريخچه

تاریخچه و اهداف:

گسترش کمی و کیفی پژوهش‌های بالینی از طریق توانمندسازی اعضاء محترم هیئت‌علمی بالینی، دستیاران، دانشجویان و سایر پژوهشگران در کلیه زمینه‌ها از طریق ارائه مشاوره‌های لازم در مراحل مختلف انجام یک پژوهش و اجرای کارگاه‌های آموزشی موردنیاز است. در این راستا ارائه خدمات جانبی در محل کار به‌منظور تسهیل دسترسی به امکانات لازم با توجه به محدودیت وقت اعضاء هیئت‌علمی بالینی مدنظر قرارگرفته است.

هدف اصلی این مرکز تسهیل انجام پژوهش‌های بالینی توسط اعضای هیئت‌علمی بالینی، دستیاران، دانشجویان و سایر پژوهشگران از طریق ارائه خدماتی است که فرایند تولید محصول پژوهش‌های بالینی یعنی مقالات علمی را از زمان تحقق ایده تا چاپ در مجلات معتبر را دربرمی گیرد.

این خدمات انجام مراحل مختلف این فرایند را با سرعت، دقت و کیفیت بالاتری ممکن می‌سازد. از آنجائی که پژوهشگران بالینی به دلیل مسئولیت‌های مرتبط با فرایندهای درمانی و آموزشی از فراغت کمتری برای پرورش ایده­های پژوهشی خود برخوردار هستند، ارائه این خدمات می‌تواند تا حد قابل‌توجهی انجام پژوهش‌های بالینی را تسهیل نماید.

از سوی دیگر دستیاران و دانشجویانی که پایان‌نامه‌های آنان در حیطه پژوهش‌های بالینی انجام می‌شود نیز می‌توانند از خدمات مشاوره متدولوژی و آمار این مرکز در جهت تدوین و انجام طرح‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌های خود بهره‌مند گردند


تاریخ :
1400/08/30
تعداد بازدید:
20825
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal