۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
تاريخچه

تاريخچه و اهداف:

گسترش كمي و كيفي پژوهش‌هاي باليني از طريق توانمندسازي اعضاء محترم هيئت‌علمي باليني، دستياران، دانشجويان و ساير پژوهشگران در كليه زمينه‌ها از طريق ارائه مشاوره‌هاي لازم در مراحل مختلف انجام يك پژوهش و اجراي كارگاه‌هاي آموزشي موردنياز است. در اين راستا ارائه خدمات جانبي در محل كار به‌منظور تسهيل دسترسي به امكانات لازم با توجه به محدوديت وقت اعضاء هيئت‌علمي باليني مدنظر قرارگرفته است.

هدف اصلي اين مركز تسهيل انجام پژوهش‌هاي باليني توسط اعضاي هيئت‌علمي باليني، دستياران، دانشجويان و ساير پژوهشگران از طريق ارائه خدماتي است كه فرايند توليد محصول پژوهش‌هاي باليني يعني مقالات علمي را از زمان تحقق ايده تا چاپ در مجلات معتبر را دربرمي گيرد.

اين خدمات انجام مراحل مختلف اين فرايند را با سرعت، دقت و كيفيت بالاتري ممكن مي‌سازد. از آنجائي كه پژوهشگران باليني به دليل مسئوليت‌هاي مرتبط با فرايندهاي درماني و آموزشي از فراغت كمتري براي پرورش ايده­هاي پژوهشي خود برخوردار هستند، ارائه اين خدمات مي‌تواند تا حد قابل‌توجهي انجام پژوهش‌هاي باليني را تسهيل نمايد.

از سوي ديگر دستياران و دانشجوياني كه پايان‌نامه‌هاي آنان در حيطه پژوهش‌هاي باليني انجام مي‌شود نيز مي‌توانند از خدمات مشاوره متدولوژي و آمار اين مركز در جهت تدوين و انجام طرح‌هاي پژوهشي و پايان‌نامه‌هاي خود بهره‌مند گردند

دانلود فايل ورد...دانلود فايل
pdf

تاریخ :
1397/08/09
تعداد بازدید:
13501
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal