دانشگاه علوم پزشکی جهرم
سومین كنگره تحقیقات دانشجویی شبكه همكار جنوب در جهرم

سومین کنگره تحقیقات دانشجویی شبکه همکار جنوب در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد.

سومین کنگره تحقیقات دانشجویی شبکه همکار جنوب در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد.

دکتر مرتضی پوراحمد معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی سخنانی با اشاره به فعالیت های کمیته های تحقیقات دانشجویی در سطح دانشگاه ها گفت: فعالیت های تحقیقاتی باعث آشنایی بیشتر محققین با ایده ها و دستاوردهای مختلف دانشگاه های علوم پزشکی می شود در همین راستا سعی کنید در راه تحقیق و پژوهش قدم بردارید.

دکتر مرتضی پوراحمد بیان کرد: کمیته های تحقیقات دانشجویی در مدت اخیر فعالیت ها و تحقیقات خوبی در زمینه های مختلف پزشکی داشتند که واقعا جای خسته نباشید دارد زیرا جوانان فعال در این کمیته ها دستاوردهای بالقوه ای در همه سطوح علمی ارائه کردند و نشاط علمی به خرج دادند.

دكتر محمد محمديان پناه سرپرست كميته تحقيقات دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي شیراز و دبیر كميته تحقيقات دانشجويي دانشگاه های علوم پزشكي جنوب کشور نیز طی سخنان با اشاره به فعالیت کمیته های تحقیقاتی در کشور گفت: آغاز فعالیت های تحقیقاتی برای هر محقق کمی سخت است اما همین که شروع به تحقیق و پژوهش کردید کار ساده و روان می شود.

رئیس كميته تحقيقات دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي شیراز خاطرنشان کرد: دانشجویان سعی کنند فعالیت های تحقیقاتی را به صورت گروهی و جمعی انجام دهند همچنین در شاخه های مختلف نیز تحقیقات خود ادامه دهید. دکتر محمدیان پناه ابراز امیدواری کرد: فعالیت های کمیته های تحقیقات دانشجویی همکار جوب بتواند باعث افتخار دیگری برای دانشگاه ها باشد و جهرم در این امر پیش قدم شده است و این دانشگاه پتانسیل خوبی دارد.

علیرضا مکارم دبیر سومین کنگره تحقیقات دانشجویی شبکه همکار جنوب نیز ضمن ارائه گزارشی از برنامه های این کنگره ابراز داشت: در این کنگره 3 روزه آخرین دستاوردهای 15 دانشگاه علوم پزشکی کشور در حوزه تحقیقات دانشجویی ارائه شد، که از میان 400 مقاله ارسالی 141 نیز پذیرفته شده است.

مکارم افزود: در این کنگره 27 مقاله به صورت سخنرانی و 114 مقاله نیز به صورت پوستر ارائه گردید.

لازم به ذکر است دو کنگره قبلی در اهواز و بندرعباس برگزار شده است.

تاریخ:
1392/01/17
تعداد بازدید:
1227
منبع:
Powered by DorsaPortal