دانشگاه علوم پزشکی جهرم
بازدید رئیس دانشگاه از طرح امداد نوروزی اورژانس جهرم+عكس
دکتر رئوفی طی بازدیدی از پایگاه های طرح امداد نوروزی93 خدمات رسانی اورژانس را مورد بررسی قرار داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی بازدیدی از پایگاه های طرح امداد نوروزی93 خدمات رسانی اورژانس را مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید که معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز حضور داشتند، دکتر رئوفی اقدامات مرکز اورژانس را خوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به حجم تردد های جاده ای در محور های شیراز جهرم و شیراز لار طی نوروز93 به علت نزدیکی به جنوب کشور به ویژه بندرعباس خدمات رسانی اورژانس با برنامه ریزی خوبی که صورت گرفته شاهد کاهش تصادفات بوده ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی مرکز اورژانس دانشگاه بیان کرد: با 15 پایگاه اورژانس جاده ای و شهری طی 10 روز گذشته 316 ماموریت تصادفی و غیرتصادفی داشتیم که تاکنون شاهد 38 تصادف شهری و 84 حادثه جاده ای بوده ایم.

دکتر رئوفی اظهار کرد: در تصادفات جاده ای ده روز گذشته شاهد 84 ماموریت اورژانس بوده ایم که در این بین 73 مصدوم به بیمارستان اعزام شده و 23 نفر نیز در محل مداوا شدند و متاسفانه 2 کشته داشتیم.

در این بازدید دکتر محمدضا خوشرو رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز طی گزارشی اقدامات و برنامه های طرح امداد نوروزی93 تشریح کرد.

در حاشیه این بازدید دکتر رئوفی در یک مورد ماموریت اورژانس قطب آباد واقع در پلیس راه جهرم اقدام به امدادرسانی یک کودک خردسال کرد.تاریخ:
1393/01/10
تعداد بازدید:
940
منبع:
Powered by DorsaPortal