دانشگاه علوم پزشکی جهرم
افتتاح بیمارستان خفر باحضور استاندار فارس+عكس
همزمان با دهه فجر باحضور استاندار فارس بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)خفربه بهره برداری رسید
در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار فارس بیمارستان 32 تختخوابی خاتم الانبیاء(ص)خفر به بهره برداری رسید.

دکتر سید محمد احمدی در مراسم افتتاح این بیمارستان ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر  از دوران پس از انقلاب به عنوان سال های ایثار و مجاهدت ملت ایران یاد کرد و اظهار داشت : حدیث انقلاب باید سینه به سینه به نسل های بعدی انتقال ییابد تا روایت ایثارگری ها و جان فشانی ها ملت بزرگ ایران هیچگاه در اذهان خاموش نشود.

 وی با اشاره به اقتدار جهانی نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران تصریح کرد : چون این مردم قدردان نعمت انقلاب ، رشادت های شهدا و صبر و شکیبایی ایثارگران هستند سربلندی و سرافرازی آنها روز به روز فزونی می یابد.

استاندار فارس گرامیداشت یاد خاطره شهدا و بزرگداشت ایثارگران را یک وظیفه فراموش نشدنی عنوان کرد و افزود : شهدا، آزادگان و ایثارگران قهرمانان ملی هستند که تاریخ هیچگاه دلاوری ها و رشادت های آنها را فراموش نمی کند  و ملت ایران نیز هیچگاه نباید صبر و شکیبایی خانواده های شهدا و ایثارگران را فراموش کند.

نماینده دولت یازدهم در فارس ادامه داد : اگر امروز کشور ایران و نظام جمهوری اسلامی از هرگونه گزندی مصون است تنها به برکت پایمردی ملت ایران و رهبری معظم انقلاب می باشد که در سایه توجهات امام زمان (عج) پیشرفت و تعالی را طی می کند.

احمدی همچنین به مشی دولت در مردم محوری اشاره و عنوان کرد :اعتماد مردم به دولت بزرگترین سرمایه ای است که خدمتگزاران نظام در اختیار دارند و امیدواریم همانطور که مردم به دفاع و حمایت از دولت می پردازند خدمتگزاران آنها نیز بتوانند قدر این سرمایه عظیم اجتماعی را بدانند.

وی با اشاره به برخی تلاش های صورت گرفته در حوزه سلامت گفت : در شرایطی که استکبار جهانی از هیچ تلاشی برای زمین گیر کردن ملت ایران و دولت فروگذار نمی کند ارائه خدمات در حوزه های مختلف از جمله سلامت از سوی دولت جای تقدیر دارد اما همچنان معتقدیم مردم ما شایسته بهترین ها هستند.

احمدی ایجاد رضایت عمومی را هدف اصلی مدیران استانی دانست و افزود:برای افزایش درآمد ها در حال تلاش هستیم اما مصرف هدفمند اعتبارات نیز از دیگر برنامه های دولت است که از کنار آن نمی توان بی تفاوت عبور کرد.

رئیس شورای سلامت استان فارس در پایان تاکید کرد : با آنکه بیمارستان خفر به بهره برداری رسید اما امیدواریم مردم منطقه در سایه  شادابی و سر زندگی هیچگاه به این مرکز درمانی نیازی نداشته باشند  و طرح الحاقی و توسعه این بیمارستان به عنوان یک مرکزی آموزشی در اسرع وقت اجرایی شود.

یادآور می شود بیمارستان 32 تختخوابی خفر جهرم با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان و مساحت4 هکتار با زیربنای 3850 مترمربع افتتاح شد.
تاریخ:
1392/11/21
تعداد بازدید:
609
منبع:
Powered by DorsaPortal