دانشگاه علوم پزشکی جهرم
تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه+عكس
معاون پژوهشی دانشگاه گفت: امسال 88 مقاله در نشریات داخلی و خارجی به چاپ رسیده است

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: امسال 88 مقاله در نشریات داخلی و خارجی به چاپ رسیده است.

دکتر کاووس صلح جو در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر ضمن اشاره به روند رو به رشد پژوهش در این دانشگاه اظهار کرد: در سال 92 تاکنون 88 مقاله در نشریات داخلی و خارجی به چاپ رسیده که 38 مورد آن در نشریات علمی نوع یک یعنی ISI و pubmed بوده است.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به برگزاری 24 کارگاه جستجوی الکترونیک و مقاله نویسی جهت 250 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه بیان کرد: تا پایان آبان ماه سال جاری 149 طرح تحقیقاتی ارسال شده و تاکنون 66 مورد در شورای پژوهشی دانشگاه به تصویب رسیده است.

دکتر صلح جو اضافه کرد: تعداد 5 جلد کتاب نیز طی سال گذشته در دانشگاه به چاپ رسیده است.

دکتر لیلا مصلی نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز طی سخنانی ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر مجله علمی پژوهشی دانشگاه در پایگاه های نمایه سازی درجه 2 و 3 نمایه شده گفت: تلاش برای نمایه سازی این مجله در پایگاه های نمایه سازی گروه 1 و 2 ادامه دارد.

دکتر مصلی نژاد با اشاره به دو زبانه بودن مجله علمی دانشگاه اظهار مرد: در حال حاضر دو دانشمند خارجی به اعضای تحریریه مجله اضافه شده که این مطلب به افزایش غنا و کیفیت مجله کمک خواهد کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به مخزن کتابخانه دانشکده پزشکی بیان کرد: جدیدا بیش از 700 عنوان کتاب براساس نیازسنجی دانشجویان و محققین به مجموعه کتب دانشکده اضافه شده اشت.

در این مراسم از 28 پژوهشگر برتر اعم از 3 پژوهشگر برتر دانشگاه، 3 پژوهشگر علوم پایه، 3 پژوهشگر برتر پرستاری دانشگاه و 5 پژوهشگر دانشجویی و 3 پژوهشگر غیر هیئت علمی همچنین  11 پژوهشگر اداری دانشگاه در سال 91 تجلیل بعمل  آمد.


تاریخ:
1392/10/27
تعداد بازدید:
911
منبع:
Powered by DorsaPortal