دانشگاه علوم پزشکی جهرم
امام جمعه محترم جهرم:
جهرم و کرونا؛ کمرنگ شدن حساسیت ها کادر درمان را دلسرد می کند
حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر امام جمعه محترم جهرم در جلسه شهرستانی مقابله با کرونا ضمن قدر دانی و تشکر از هیئت های مذهبی در رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری امام حسین (ع) و براورده کردن نیاز های معنوی مردم گفت: بیش از این باید هوای کادر درمان و بهداشت شهرستان را داشته باشیم. از ابتدای شیوع این بیماری منحوس تا کنون کادر درمان و بهداشت با گذشت و ایثار خود پای کار بوده و دلسوزانه در حال خدمت هستند. نگذاریم با کمرنگ شدن حساسیت ها و عادی شدن اوضاع این عزیزان تلاشگر را دلسرد کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر امام جمعه محترم جهرم در جلسه شهرستانی مقابله با کرونا  ضمن قدر دانی و تشکر از هیئت های مذهبی در رعایت پروتکل های بهداشتی  در عزاداری امام حسین (ع) و براورده کردن نیاز های معنوی مردم گفت: بیش از این باید هوای کادر درمان و بهداشت شهرستان را داشته باشیم. از ابتدای شیوع این بیماری منحوس تا کنون کادر درمان و بهداشت با گذشت و ایثار خود پای کار بوده و دلسوزانه در حال خدمت هستند. نگذاریم با کمرنگ شدن حساسیت ها و عادی شدن اوضاع این عزیزان تلاشگر را دلسرد کنیم.


وی در ادامه افزود: کانون یابی مکان های پر خطر از لحاظ شیوع بیماری کرونا  در مکان های عمومی و نظارت کامل بر آنها می تواند در کاهش انتشار ویروس کرونا موثر باشد.

تاریخ:
1399/06/12
تعداد بازدید:
455
منبع:
Powered by DorsaPortal