۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
ثبت نام دانشجویان 1400

معاونت فرهنگی دانشجویی

دانشجوی گرامی ؛

سلام.ضمن تبریک به مناسبت پذیرش شما در آزمون کنکور سراسری، همکاران ما در معاونت فرهنگی دانشجویی ، ورود شما را به دانشگاه علوم پزشکی جهرم خیرمقدم می گویند.

آشنایی اجمالی با معاونت:

معاونت فرهنگی دانشجویی در طبقه اول ساختمان سایت پردیس دانشگاه واقع شده که دارای مدیریت های متعدد با خدمات متفاوت است.

مدیریت دانشجویی ، شامل : اداره امور خوابگاه های دانشجویی که با در اختیار داشتن ده خوابگاه مجردی پسرانه و دخترانه نسبت به اسکان دانشجویان اهتمام می ورزد.

واحد تغذیه : که پخت ،تهیه و توزیع غذای سالم و مناسب با همکاری شورای صنفی و زیر نظر کارشناس تغذیه و بهداشت در چهار سلف سرویس انجام می پذیرد.

اداره صندوق رفاه: که امورات مربوط به پرداخت های رفاهی(وام های تحصیلی، ودیعه مسکن ، علوی، مسکن و ....)در این اداره انجام می گیرد.

اداره سرویس های (نقلیه) دانشجویی : که کلیه خدمات،برنامه ریزی و سرویس دهی نقل و انتقال دانشجو به واحدها و بیمارستانهای زیرمجموعه با هماهنگی این واحد انجام می پذیرد.

مفدا : کلیه اطلاعات و اخبار مربوط به حوزه دانشجویی و فرهنگی در این رسانه اطلاع رسانی می شود.

مدیریت فرهنگی: که تمامی برنامه های فرهنگی ، کانون ها، تشکل ها ، اردوهای مختلف سیاحتی زیارتی، اردوی جهادی و .... زیر نظر این مدیریت انجام می پذیرد.

اداره تربیت بدنی: با در اختیار داشتن سالن ها ورزشی و ادوات متنوع ورزشی، سالن اختصاصی ، استخر سرپوشیده و ... در رشته های مختلف ورزشی و با مربیان زبده و کارآزموده زمینه ضمن برگزاری مسابقات داخلی، درون منطقه ای ، کشوری و ... پیشرفت ورزشی دانشجویان را در سطوح بالا ،سازماندهی می کند.

اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی: با داشتن مشاوران جوان و کارآزموده ضمن ارائه راهنمایی های تحصیلی و .... در فراهم نمودن محیطی امن و آرام و در جهت آرامش روانی دانشجویان گام بر می دارد.

مراحل انجام ثبت نام در معاونت دانشجویی

اکنون که به صورت بسیار مجمل و مختصر با وظایف و خدمات معاون فرهنگی دانشجویی آشنا شدید، با توجه به لزوم تکمیل فرم های مختلف در واحدهای معرفی شده ، ابتدا (مرحله اول )می بایست فایل های راهنما ها و مستندات ارائه شده در هربخش را مطالعه و سپس (مرحله دوم) در بخش دانلود فایل ، فرم های ارائه شده در قالب ورد را دریافت و در مرحله بعد (مرحله سوم) فرم ها را با دقت تکمیل نموده و تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید و سپس (مرحله چهارم ) پس از اطمینان از صحت مندرجات ، فایلهای تکمیل شده را در قسمت فرم الکترونیکی ارسال اطلاعات، جهت بررسی کارشناسان ارسال نمایید.

 دقت نمایید که در مرحله ارسال هر فایل فقط یکبار ارسال شود.
 فقط دانشجویانی که فرم ها را تکمیل و ارسال می نمایند در اولویت بررسی خواهند بود.

· جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبگاه مفدا به آدرس : jahrommefda.ir مراجعه نمایید.


دریافت فرم اسکان در خوابگاه پسران

دریافت فرم تغذیه

دریافت فرم مشاوره

دریافت فرم فرهنگی

دریافت فرم اسکان در خوابگاه دختران

دریافت اطلاعات مفدا

دریافت فرم تربیت بدنی


 

تاریخ :
1400/07/10
تعداد بازدید:
3971
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal