۱۴۰۱ جمعه ۲۸ مرداد
رسالت گروه

رسالت گروه

رسالت گروه فیزیولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راستای سیاست های معاونت آموزشی دانشگاه ارائه خدمات در حیطه آموزشی و پژوهشی است . این گروه با به کار گیری اعضای هیئت علمی متخصص در فیزیولوژی و فیزیک پزشکی به آموزش دانشجویان رشته پزشکی مقطع علوم پایه پرداخته تا در امتحان علوم پایه موفق باشند و آن ها را برای ورود به دوره ی بالینی آماده نموده تا به کارگیری مطالب آموخته شده به عنوان پزشکان کارآ و توانمند به جامعه خدمت کنند. همچنین در آموزش دروس فیزیولوژی و فیزیک پزشکی به دانشجویان سایر رشته ها شامل پرستاری، اتاق عمل، هوشبری، علوم آزمایشگاهی و بهداشت متناسب با رشته مربوطه تلاش می نماید تا بتوانند در آینده به عنوان کارشناس متبحر و با دانش به جامعه خدمت نمایند. همچنین درآموزش دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری نیز مشارکت دارد.

            گروه می کوشد با استفاده از منابع و فن آوری نوین ،ابزار لازم برای مطالعه و تحقیق را برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان علاقه مند فراهم سازد تا به تولید و نشر علم بپردازند،همچنین کوشش می کند با ارتقای مستمر کیفیت خدمات خود، در مقابل فراگیران و مسئولین دانشگاه پاسخگو باشد.

گروه امیدوار است با تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جهرم در آینده ای نزدیک در تربیت دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد فیزیولوژی نیز سهیم باشد.

 

اهداف گروه

1. تربیت فارغ التحصیلانی با دانش و مهارت مطابق بااستانداردهای بین المللی  و مصوب ملی و درراستای پاسخگویی  به نیازهای جامعه

2. بهبود کیفیت آموزش دوره های پزشکی عمومی و کارشناسی

3. تامین امکانات و تجهیزات آموزش نظریعملی مطابق با استانداردهای پایه آموزش پزشکی   

4. تامین عدالت در ارائه و توزیع خدمات آموزشی وپژوهشی 

5. دستیابی به بالاترین رضایتمندی دانشجویان 

6. حرکت در جهت تبدیل شدن به یکی گروه های آموزشی برتردر کشور

7. افزایش سهم گروه در تولید علم وتربیت محققان در علوم پایه پزشکی

8. حضور در عرصه ملی ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی   

9.  تاثیر گذاری بر مدیریت و سیاست گذاری های کلان دانشگاه

10. توسعه منابع جهت به کارگیری موثر در ارائه خدمات پژوهشی و آموزشی

 

 
تاریخ :
1399/11/14
تعداد بازدید:
556
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal