۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
راهنماي ملاقات

 راهنمای ملاقات کنندگان محترم:

 

  ساعات ملاقات بیماران برای دوستان و آشنایان همه روزه از ساعت 3 الی 5 بعد از ظهر بوده و آوردن اطفال به صلاح آنان نبوده و برای سلامتی آنها بسیار مضر می باشد .

 

  به منظور رفاه حال بیماران از مراجعه به بیمارستان در خارج از ساعات ملاقات خوداری نمایید .

 

  استعمال دخانیات در محیط بیمارستان خصوصا در اتاق بیمار کاملا زیانبار و سلامتی همه را به مخاطره می اندازد .

 

   به منظور رفاه حال بیمارانی که در نوبت بستری هستند تقاضا می شود در صورت صدور دستور ترخیص توسط پزشک ، هر چه سریع تر جهت تسویه حساب و ترخیص بیمار خود عمل نموده و اتاق و تخت مربوطه را تخلیه نمایید.

 

  در هنگام ترخیص بیمار با توجه به ساعت اعلام شده توسط منشی بخش ، در بیمارستان حاضر شده تا از معطلی و ازدحام بی مورد جلوگیری شود .

 

   در صورت تمایل به ترخیص بیمار خود با رضایت شخصی ، مسئولیت کلیه عواقب احتمالی متوجه خود بیمار و شما  همراه گرامی می باشد و بیمارستان هیچگونه تعهدی در این خصوص نخواهد داشت .

 

    به منظور رعایت نظم و رفاه حال بیماران ، در طول مدت بستری موظف به رعایت کلیه قوانین و مقررات بیمارستان می باشید .

 


در لحظات شیرین ترخیص ما را به خاطر امکانات محدود و خطاهای ناخواسته مورد عفو قرار داده  و مطمئن  باشید  که این مجموعه با خلوص نیت و انگیزه های عاطفی قصد خدمت به شمارا داشته است.

همچنین در صورت داشتن هرگونه انتقاد ، پیشنهاد یا شکایتی می توانید در ساعات اداری 8صبح الی 2 بعد ازظهربه واحد رسیدگی به شکایات مراجعه فرمایید،یا با داخلی217 تماس حاصل فرمایید. و در ساعات غیر اداری مراتب را به سوپروایزر وقت بیمارستان گزارش دهید.

 

دانلود فایل ورد...دانلود فایل pdf

تاریخ :
1401/08/08
تعداد بازدید:
2480
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal