۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ آذر
پيام حراست

كوتاه سخن اول:

- به نظر شما حراست چگونه جايي است و چه اهدافي را دنبال مي كند ؟

- اطلاعات شما در رابطه با شرح وظايف حراست تا چه حدي است ؟

- آيا مي دانيد حراست در چه مواردي مي تواند ياري رسان شما باشد ؟

- آيا مي دانيد شما در چه مواردي مي توانيد حراست را ياري كنيد ؟

- آيا مي دانيد در چه مواقعي بايد به حراست مراجعه نماييد و چگونه مسائل و مشكلات خود را مطرح نماييد ؟

 

 

كوتاه سخن آخر:

حراست همانا وظيفه مراقبت و حفاظت از امكانات مادي و منابع انساني دستگاه هاي اجرايي كشور را بر عهده دارد و فعاليت آن در نهايت موجب تأمين امنيت در دو مقوله ذكر شده مي گردد . حراست يعني تامين امنيت رواني و فيزيكي محيط هايي كه شما در آن مشغول به فعاليت هستيد كه اين تامين امنيت نياز به همكاري دو سويه دارد: " يك طرف آن شما هستيد و طرف ديگر ما."

 مايليم اين واقعيت را خاطر نشان سازيم كه امنيت و آرامش هيچ محيطي بدون مشاركت پويا و مؤثر كاربران آن حاصل نمي شود. ما حراست را بخشي درون زا مي دانيم كه كاركرد و اهدافش چيزي جدا از اهداف اصلي محيط هاي دانشگاهي و پژوهشي نمي باشد. در واقع ، هدف ما در راستا و طول هدف هاي ارزشمند نظام آموزشي و علمي قرار دارد ، نه در عرض يا نقطه مقابل آن.  سعي و تلاش ما در سطح دانشگاه با بهره جويي از كارشناسانه ترين روشها و ابزارهاي نوين علمي براي تحقق امنيت رواني و فيزيكي در گستره محيط دانشگاهي ، سعي در سوق دادن نگرش و زمينه هاي شغلي خود به سوي حرفه اي ترين و علمي ترين نظريه ها و دستاوردهاي بشري داريم كه به مقوله امنيت از دريچه انساني مي نگرند.

اعتقاد حراست ابتدا پيشگيري و سپس درمان است .

 ضمن احترام به كرامت انساني و حفظ حرمت و شان انسان هايي كه در عرصه علم فرهنگ ، پژوهش و معرفت تلاش مي كنند ، سعي خواهيم كرد تا از هرگونه فعاليت و يا كوشش هاي نابخردانه اي كه موجب به مخاطره افتادن زمينه آرامش و امنيت دانشگاهيان عزيز مي شوند ، جلوگيري به عمل آوريم. ما با جرم ، جنايت ، قانون شكني ، تخلف و حريم شكني وايجاد نارضايتي درمجموعه به شدت مخالفيم و طرفدار دوستي ، مهرباني و همكاري هستيم.

اطلاعات شما حتي اگر بسيار ناچيز به نظر برسد شايد براي رسيدن به هدفي كه ما و شما به دنبال آن هستيم راهنمايي بزرگي باشد. بنابراين در جهت سالم سازي محيط ، ما را ياري نمائيد.

 

 

دانلود فايل ورد...دانلود فايل pdf

تاریخ :
1396/01/08
تعداد بازدید:
1220
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal