۱۴۰۱ جمعه ۸ مهر
معرفي كميته

 

 
 
 
دفتر استعداد هاي درخشان


دفتر پرورش استعدادهاي درخشان زير نظر مركز مطالعات و توسعه آموزش پزشكي است از سال 1384بطور رسمي فعاليت خود را آغاز نمود .

از سال 1385 تا كنون به منظور هدايت استعدادهاي درخشان كارگاههاي آموزشي جهت اين دانشجويان با همكاري مسئول دفتر استعدادهاي درخشان برگزار مي گردد. ضمناً به منظور آشنايي با نوآوري ها و دستاوردهاي علمي ديگر دانشگاهها و جهان دانشجويان استعدادهاي درخشان جهرم سالانه دركنگره هاي داخلي و خارجي مشاركت فعالانه دارند.

به طور كلي سالانه جهت تقويت دانشجويان استعدادهاي درخشان كارگاههاي آموزشي و پژوهشي متعددي برگزار گرديده كه دانشجويان زيادي در آنها شركت نموده اند. استفاده ازتسهيلات ادامه تحصيل به مقطع بالاتر از جمله تسهيلاتي مي با شد كه به اين دانشجويان ارائه گرديده به طور مثال در سال 1387 يك نفر از دانشجويان پزشكي ، در سال1388 دو نفر از دانشجويان پزشكي و يك نفر دانشجوي بهداشت خانواده و در سال 1389 دو نفر از دانشجويان پرستاري حائز شرايط جهت استفاده از اين تسهيلات به وزارت خانه معرفي شده اند. و در سال 1390 سه نفر دانشجوي پرستاري و دو نفر دانشجوي پزشكي و نيز در سال 1391 چهار نفر دانشجوي پرستاري حائز شرايط جهت استفاده از تسهيلات ادامه تحصيل به وزارتخانه معرفي شده اند . پرداخت هزينه شركت در كنگره هاي داخلي و خارجي و همچنين تقاضاي تعدادي از دانشجويان باليني اين دفتر به معاونت آموزشي دانشگاه جهت مهمان شدن آنان در بخشهاي مختلف بيمارستانهاي شيراز نيز از جمله تسهيلات ارائه شده به اين دانشجويان بوده است.


اهداف كلي دفتر استعداد هاي درخشان

 

- تعيين راهكارهاي جهت شناسايي استعدادهاي درخشان

- تعيين راهكارهايي جهت هدايت استعدادهاي درخشان

- تعيين راهكارهايي جهت استفاده و جذب دانشجويان با استعداد

دانلود فايل ورد...دانلود فايل
pdf

 
 
 
 
 
 
 
تاریخ :
1398/03/05
تعداد بازدید:
592
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal