۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
برگزاري همايش ايمني غذايي در جهرم+عكس
همزمان با هفته سلامت همايش ايمني غذا از مزرعه تا سفره در تالار علاه اميني جهرم به همت معاونت غذا و داروي دانشگاه برگزار شد.

همزمان با هفته سلامت همايش ايمني غذا از مزرعه تا سفره در تالار علاه اميني جهرم به همت معاونت غذا و داروي دانشگاه برگزار شد.

در اين همايش كه فرماندار و مدير آموزش و پرورش جهرم حضور داشتند، دكتر رحيم رئوفي با تبريك هفته سلامت گفت: هفته سلامت بيشتر تبيين كننده اين است كه همه بدانند هر فردي بايد نگران سلامتي خود باشد و از مسير سلامتي در همه سطوح بايد اطلاع داشته باشد به طور خلاصه خودمراقبتي بايد از خود فرد شروع شود.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم بيان كرد: شعار امسال بهداشت جهاني با موضوع  ايمني غذايي از مرزعه تا سفره با هدف آگاهي مردم از تغذيه سالم ارائه شده تا همه اقشار از توليد توزيع و عرضه يك تغذيه سالم با خبر باشند.

وي افزود: سعي داريم با دشتگاه هاي متولي امر غذا از توليد تا مصرف تفاهم نامه بنويسيم تا در اين مسير يك انسجام خوبي شكل گيرد و در ايمني غذايي مردم اثر گذار باشد.

در ادامه  خانم ها مهندس زارع و مهندس جعفرنيا از كارشناسان تغذيه معاونت غذا و دارو به سئوالات حاضرين در خصوص تغذيه سالم و نوع مصرف غذا پاسخ دادند.

يادآور مي شود در اين مراسم مديران مدارس و اعضاي كانون جهانديدگان حضور داشتند. 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/02/06
تعداد بازدید:
30
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal