۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
بيش از 20برنامه در هفته سلامت در جهرم اجرا مي شود
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي جهرم خبر داد: بيش از 20 برنامه بهداشتي، درماني، فرهنگي، ورزشي و آموزشي همزمان با هفته سلامت در جهرم اجرا مي شود.

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي جهرم خبر داد:  بيش از 20 برنامه بهداشتي، درماني، فرهنگي، ورزشي و آموزشي همزمان با هفته سلامت در جهرم اجرا مي شود.

دكتر كرامت اله رحمانيان  با اعلام اين مطلب گفت: هفته نخست ارديبهشت ماه امسال  به نام هفته سلامت نامگذاري شده كه در سال جاري  توسط سازمان جهاني بهداشت با شعار "ايمني غذا از مزرعه تا سفره" نامگذاري شده و سعي داريم در خصوص موضوع شعار سال نظارت و گام هاي مهمي برداريم.

دكتر رحمانيان بيان كرد: در طول اين هفته كه با نواختن زنگ سلامت در مدرسه استاد شهريار آغاز مي شود، برنامه هاي متنوعي برگزار و با برپايي همايش ايمني و غذا و هرم مواد غذايي و اهميت خودمراقبتي در كانون جهانديدگان (مركز روزانه توانبخشي سالمندان) پايان مي پذيرد.

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي جهرم اظهار كرد: عيادت از بيماران بستري در بخش هاي مختلف بيمارستان پيمانيه با حضور اعضاي ستاد هفته سلامت، بازديد از كارخانه بسته بندي مواد غذايي در راستاي آشنايي با فرآيند توليد و نحوه بسته بندي فرآورده هاي غذايي، سخنراني كارشناسان بهداشت در زمينه ايمني مواد غذايي و اهميت خودمراقبتي، توزيع تراكت، پمفلت و نشريات بهداشتي در پادگان هاي نظامي و انتظامي از برنامه هاي هفته سلامت در جهرم به شمار مي رود.

وي خاطرنشان كرد: سخنراني رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم پيش از خطبه هاي نمازجمعه، استقرار تيم هاي پزشكي و سلامت در مصلاي نماز جمعه، برگزاري جلسات آموزشي و توجيهي در جهت توانمند كردن افراد و ارتقا سطح اطلاعات دانش آموزان، دانشجويان و غيره، برگزاري مسابقات ورزشي، نشست با اصحاب رسانه از ديگر برنامه هايي است كه در طول هفته سلامت در جهرم اجرا مي شود.

با تشكر- روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم

تاریخ:
1394/01/31
تعداد بازدید:
48
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal