۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
برگزاري سمينار سلامت خانواده با ايمني غذا
سمينار ارتقا سلامت خانواده با ايمني غذا در تالار علامه اميني با حضور گسترده والدين دانش آموزان به همت معاونت غذا و دارو برگزار شد.

سمينار ارتقا سلامت خانواده با ايمني غذا در تالار علامه اميني با حضور گسترده والدين دانش آموزان به همت معاونت غذا و دارو برگزار شد.

در اين سمينار دكتر رحيم رئوفي طي سخناني گفت: ارتقا سلامت خانواده بايد جزو اولويت هاي مهم جامعه باشد امروز سلامت غذايي خانواده يكي از مولفه هاي مهم ايمني غذايي به شمار مي رود.

وي افزود: ايمني غذايي بايد از خانواده ها شروع شود تا گروه هاي هدف شكل گيرد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم با اشاره به روز جهاني سلامت بيان كرد: شعار روزجهاني سلامت، امسال ايمني غذا از مزرعه تا سفره نامگذاري شده كه يك دقت نظر اساسي از سوي متوليان و مردم به خصوص خانواده ها مي طلبد بر همين اساس بايد از مزرعه تا خانه يك مسير و هدف گذاري دقيقي در اين خصوص شود تا غذاي سالم و كامل به انسان برسد.

در ادامه رئيس دانشگاه با شركت در يك پنل به همراه مدير امور بيماريهاي معاونت بهداشتي و كارشناس غذايي معاونت غذاو دارو به سئوالات حاضران پاسخ داد.

در خاتمه نيز يك مسابقه جهت افراد شركت كننده در پنل برگزار شد.

يادآور مي شود در راستاي ارتباط بيشتر و رودر رو با مردم سمينارهاي حوزه هاي سلامت اعم از بهداشتي و غذايي به صورت پنل و با حضور گروه هاي هدف و مردمي برگزار مي شود.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/01/22
تعداد بازدید:
45
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal