۱۴۰۱ يکشنبه ۱۰ مهر
برگزاري كارگاه بررسي شاخص هاي اختصاصي دانشگاه+عكس
در راستاي ارتقاي روند توسعه دانشگاه كارگاه توجيهي آموزشي در سالن كنفرانس با حضور 80 نفر از مديران و كارشناسان مسئول برگزار شد.

در راستاي ارتقاي روند توسعه دانشگاه همچنين پيگري و بررسي شاخص هاي 5 معاونت، كارگاه توجيهي آموزشي در سالن كنفرانس با حضور 80 نفر از مديران و كارشناسان مسئول برگزار شد.

دكتر رحيم رئوفي در جلسه اتاق عمليات دانشگاه طي سخناني با بيان اهداف و روند پلكاني شاخص ها، گفت: ابتدا از تلاش هاي مجموعه هاي مختلف دانشگاه تشكر مي كنم اما در راستاي توسعه زيرساخت هاي اين مجموعه بايد در زمينه ارتقا  و روند صعودي شاخص ها گام هاي بيشتري برداشته شود.

وي افزود: بايد باجديت شاخص ها پيگيري شود تا زمينه رشد اصولي دانشگاه فراهم شود.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم ابراز اميدواري كرد: همه مديران دانشگاه در اتاق عمليات فعال شده و شاخص هاي توسعه را بيش از پيش در برنامه ريزي هاي خود لحاظ كنند.

دكتر رئوفي از مديران دانشگاه خواست ظرف مدت يك هفته به موارد درخواستي و تحليل شاخص ها و بيان سياست هاي آتي بپردازند و نتيجه را به اتاق عمليات ارائه دهند.

در ادامه كارگاه، كليه اعضا به تحليل شاخص هاي انتخابي پرداخته و مسايل و مشكلات موجود را مستقيما با رئيس دانشگاه مطرح كرده و دكتر رئوفي نيز اين شاخص مورد بررسي و پاسخگويي قرار داد.

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1393/12/11
تعداد بازدید:
20
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal