۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
برگزاري جشن پرستار در جهرم+عكس
جشن روز پرستار با حضور پرستاران بيمارستان هاي جهرم در تالار علامه اميني برگزار شد.

جشن روز پرستار با حضور پرستاران بيمارستان هاي جهرم در تالار علامه اميني برگزار شد.

در اين مراسم كه نماينده جهرم در مجلس،شهردار و معاون فرماندار حضور داشتند، دكتر رحيم رئوفي رئيس دانشگاه طي سخناني با تبريك ميلاد حضرت زينب(س) و تقدير زحمات پرستاران گفت: حضرت زينب(س) مظهر صبر ايمان و خلاصه كلام مظهر تدبر و اخلاص بود كه پرستاران ما نيز به واقع در الگوبرداري از اين بانوي نمونه اسلام پيشتاز هستند.

دكتر رئوفي بيان كرد: رهبر انقلاب مي فرمايند خدمت يعني همين رضايتمندي مردم در اجراي طرح تحول سلامت و امروز كاري كه در اجراي طرح تحول سلامت در سطح كشور انجام مي شود خدمات رساني به مردم بيش از تبليغات بوده و اين امر رضايت مردم و رهبري به دنبال داشت.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم اظهار كرد: بسته هاي طرح تحول سلامت پي در پي اعلام مي شود و بسته هاي مختلفي كه اجرا شده يا در حال اجرا مي شود همگي در جهت خدمت رساني مردم است.

وي تصريح كرد: ما توانستيم با درايت وزارت بهداشت و تلاش مجموعه سلامت به ويژه پرستاران پرتلاش لبخند رضايت بر لب مردم بنشانيم و اين اهتمام در جهت خدمت رساني صادقانه به مردم دولت يازدهم با همراهي مجلس با هم انجام دادند.در ادامه مراسم از پرستاران نمونه كشوري و دانشگاه تجليل شد. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1393/12/09
تعداد بازدید:
179
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal