۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
دعوت رئيس دانشگاه براي شركت در راهپيمايي 22 بهمن
رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: ايرانيان هميشه نشان داده اند كه مي توانند قله هاي رفيع علمي را با اتكا به روحيه خودباوري خويش فتح نموده و امسال نيز با حضور در راهپيمايي 22 بهمن به جهانيان نشان مي دهند.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: ايرانيان هميشه نشان داده اند كه مي توانند قله هاي رفيع علمي را با اتكا به روحيه خودباوري خويش فتح نموده و امسال نيز با حضور در راهپيمايي 22 بهمن به جهانيان نشان مي دهند.
دكتر رحيم رئوفي در جمع خبرنگاران گفت: تمام دستاوردهاي علمي و تحقيقاتي در كنار پيشرفت هاي همه جانبه همراه با عظمت و شوكت امروز ما مرهون انقلاب اسلامي در مسير پيروزي يوم الله 22 بهمن 57 مي باشد.
وي افزود: مردم ما همواره ثابت كرده اند همانگونه كه در تحقق و برپايي انقلاب اسلامي به رهبري امام راحل حضور پر شور داشتند در حفظ و نگهداري از آرمانهاي انقلاب و تحقق منويات راهگشاي مقام معظم رهبري نيز از هيچ كوششي فروگذار نخواهند كرد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم ضمن دعوت از همه مردم به حضور پرشور و گسترده در راهپيمايي وحدت آفرين 22بهمن، بيان كرد: امسال هم مردم انقلابي و هميشه در صحنه با حضور پرصلابت در راهپيمايي 22 بهمن نشان خواهند داد كه يكپارچه در راه آرمان هاي انقلاب اسلامي و حفظ دستاوردهاي علمي كشور در مسير ايستادگي در برابر تحريم ها خواهند كشيد و بيش از پيش بر عزت و عظمت اين مردم خواهند افزود.
دكتر رئوفي تاكيد كرد: ايرانيان هميشه نشان داده اند كه مي توانند قله هاي رفيع علمي را با اتكا به روحيه خودباوري خويش فتح نموده و امسال نيز انشا اله با جوش و خروش انقلابي خود اين روند را در راهپيمايي 22 بهمن به جهانيان نشان مي دهند.

اين استاد دانشگاه اظهار داشت: ملت انقلابي ما با حضور در راهپيمايي 22 بهمن پيام لازم را به ابرقدرتها خواهند داد و يكبار ديگر اعلام مي كنند كه پشتيبان رهبر معظم انقلاب و دولت بوده و در راستاي آرمان هاي انقلاب اسلامي پيمان مجدد با شهداي عزيز مي بندند زيرا اين مردم تا پاي جان از انقلاب و ارزشهاي ديني خود دفاع مي كنند.
وي ضمن دعوت از اهالي بخش سلامت كشور براي حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن بيان كرد: در همين راستا جامعه پزشكي و پرسنل دانشگاه علوم پزشكي جهرم نيز يكپارچه در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن شركت نموده و با آرمان هاي آنقلاب اسلامي در برابر زياده خواهي هاي دشمنان پيوند دوباره مي بندند.
تاریخ:
1393/11/21
تعداد بازدید:
67
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal