۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
معاون پرستاري وزير بهداشت از اجراي طرح مبتني بر عملكرد طي سال آينده خبر داد
معاون پرستاري وزير بهداشت گفت: سال آينده طرح مبتني بر عملكرد در كشور اجرا مي شود.
معاون پرستاري وزير بهداشت گفت: سال آينده طرح مبتني بر عملكرد در كشور اجرا مي شود.
محمد ميرزابيگي در جمع خبرنگاران در جهرم با اشاره به برنامه هاي حوزه پرستاري وزارت بهداشت گفت: طرح مبتني برعملكرد كه اين روزها به صورت غير رسمي به روساي دانشگاه ها ابلاغ شده مربوط به همه نيروها اعم از پرستاران، پزشكان، پيراپزشكان و حوزه پيشتيباني يعني همه مجموعه مي باشد و صرفا اختصاص به پرستاران ندارد.
وي افزود: اين طرح در اجراي بند 4 قانون ارتقا بهره وري است كه صراحتا اشاره كرده كه پرداخت به پرستاران مبتني به قانون بهره وري باشد و در طرح توضيحات جزيي نيز ارائه شده است در اين راستا كل طرح در مرحله نظرخواهي است و تا پايان خردادماه به صورت آزمايشي اجرا مي شود.
رئيس سازمان نظام پرستاري كشور ابراز اميدواري كرد: با اجراي اين طرح كارانه پرستاران را به نحو عادلانه ارتقا يابد و پرداخت ها عادلانه تري باشد البته پيش بيني مي شود از اين طرح رضايتمندي خوبي ايجاد شود.
ميرزابيگي در خصوص وضعيت پرستاران تصريح كرد: در جهت تغيير وضعيت و ارتقاي وضعيت پرستاران وزارت بهداشت به جد پيگير هست اما سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور هنوز مجوز براي تبديل وضعيت ها نداده همچنين در جهت خدمت رساني به مردم دو برابر وضع فعلي نياز به پرستار داريم و اميدواريم براي استخدام هاي جديد نيز سازمان مديريت مجوز هاي لازم براي استخدامي بدهد.
معاون پرستاري درباره اهداف سفر به جهرم بيان كرد: اين جلسات ادواري هست سعي داريم هر دوهفته يكبار براي بررسي مسائب و مشكلات حوزه پرستاري كشور در يكي از دانشگاه هاي علوم پزشكي سفر داشته باشيم و در اين برنامه ها ضمن ارائه گزارش عملكردها و برنامه ها مسائل و مشكلات مجموعه پرستاري دانشگاه ها و مطلبات اين بخش مورد بررسي قرار مي دهيم زيرا اين ديدارها و برنامه ها كمك مي كند به مديريت از محيط به مركز كه در تهران ارزيابي شود بسيار كمك شاياني مي كند.
وي افزود: در همين راستا در سفر دانشگاه علوم پزشكي جهرم جلسات و بازديدهاي خوبي بود و در ديدار با پرستاران و بازديد از بيمارستان ها از نزديك مطالبات اين بخش را به دقت مورد بررسي قرار داديم تا انشااله در جهت رفع دغدغه هاي اين عزيزان گام هاي خوبي برداريم.
يادآور مي شود در سفر معاون پرستاري وزارت بهداشت به جهرم، ميرزابيگي ضمن ديدار با رئيس و معاونين دانشگاه علوم پزشكي جهرم در جمع پرستاران و اعضاي هيات علمي دانشكده پرستاري حضور يافت و از بيمارستانها و مركز اورژانس 115 جهرم نيز بازديد كرد.
تاریخ:
1393/10/27
تعداد بازدید:
71
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal