۱۴۰۱ يکشنبه ۱۰ مهر
تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه+عكس
طي مراسمي از پژوهشگران برتر دانشگاه تجليل بعمل آمد.

طي مراسمي از پژوهشگران برتر دانشگاه تجليل بعمل آمد.

دكتر رحيم رئوفي در مراسم تقدير از پژوهشگران برتر دانشگاه طي سخناني گفت: از تمامي كساني كه در امر پژوهش زحمت كشيدند قدرداني مي كنم زيرا پژوهش يكي از پايه هاي ارتقا در دانشگاه به شمار مي رود و ديد دانشگاه ما در دولت يازدهم ديد پ‍ژوهشي مي باشد و  بحمداله يكي از قويترين هيئت رئيسه ها در امر توليد مقاله داريم زيرا اكثر معاونين پژوهشگران بسيار خوب دانشگاه به شمار مي روند.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم بيان كرد: يكي از نقاط قوت دانشگاه در سال قبل برنامه ريزي در توليد مقاله وو رشد 150 درصدي و رتبه 5 در جهش ايجاد مقاله در كشور بود كه جهش بزرگي در اين حوزه به شمار مي رود.

وي تصريح كرد: ايجاد دفتر توسعه فناوري و مركز رشد در سال 93 پايه ريزي شده و ما كانديداي بهترين مركز رشد نوپا شديم كه بر همين اساس تسهيلاتي نيز در نظر گرفته شده است .

دكتر رئوفي اظهار داشت: همه اساتيد به يك ميزان در توليد مقاله مشاركت ندارند زيرا بايد مقالات از كمي به كيفي تبديل شود و بايد اختراع داشته باشيم  و برهمين اساس دانشگاه را به يك مركز پژوهشي محصول محور تبديل كنيم .

وي تصريح كرد: مركز تحقيقات بايد تقويت شود و در همين مسير بايستي پژوهشكده ايجاد شود به طور مثال ما بخش نخل و مركبات 10 درصد توليد كشوري داريم كه لازم است در اين بخش پژوهش داشته باشيم تا قابليت هاي جهرم تبيين گردد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم با اشاره به راه اندازي پورتال جديد گفت: پرتال جديد قابليت هاي خوبي را دارا است كه از جمله امور كلاني است كه در آن گام برميداريم زيرا يكي از شاخص هاي هر دانشگاه وبومتريك است كه ما در اين خصوص تلاش هاي خوبي داشتيم.

در ادامه دكتر صلح جو معاون پژوهشي دانشگاه گزارشي از روند تحولات پژوهشي دانشگاه در حوزه هاي مختلف بيان كرد. 

 
 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
تاریخ:
1393/09/26
تعداد بازدید:
55
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal