۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
فراخوان مقاله به همایش بین المللی اخلاق تولید مثل

فراخوان ارسال مقاله به همایش بین المللی اخلاق تولیدمثل با عنوان  روند کنترل جمعیت در کشور های اسلام اعلام شد .

فراخوان ارسال مقاله به همایش بین المللی اخلاق تولیدمثل با عنوان  روند کنترل جمعیت در کشور های اسلام اعلام شد .

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم هدف از برگزاری این کنگره را، شناسايي آثار و پيامدهاي کنترل جمعیت در جهان اسلام، هماهنگي مراکز بهداشتي جهان اسلام در مسئله کنترل جمعيت، تعامل بيشتر مراکز فقهي و ديني با تشکل‌هاي پزشکي در جهت تحقق اهداف باروري و توانمندسازی خانواده هاي مسلمان در تحقق اهداف باروری اعلام کرد.

دکتر مجید ارجمند بیان کرد: از آنجا که شیوه های نوین درمان ناباروری در سی سال اخیر مباحث گوناگون اخلاقی ، دینی ، حقوقی ، فلسفی ، روانشناختی و جامعه شناختی را در جهان علم برانگیخته،  برنامه ریزی شده است تا با بهره‌مندی از تجربیات گذشته دو دوره «همایش ملی اخلاق و شیوه های نوین درمان ناباروری » در سطح کشور، سومین همایش را با اولین کنگره بین المللی اخلاق تولید مثل برگزار کنیم.

وی افزود: در همین راستا سعی داریم تا گامی بلند در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی برداشته شود تا نمایانگر هر چه بیشتر توانمندی فرهنگ اسلامی و دانش ایرانی در حل مسائل جامعه انسانی و پیشبرد هماهنگ علم و اخلاق باشد.

ارجمند اظهار کرد: اولین کنگره بین‌المللی اخلاق تولید مثل و سومین همایش ملی اخلاق و شیوه های نوین درمان ناباروری از محققان، دانشگاهیان، دانشجویان و متخصصان حوزه اخلاق پزشکی و ناباروری دعوت می‌کند تا آخرین یافته‌ها، تحقیقات و تجارب موفق در زمینه مطالعات موردی و نظریات و تئوری‌های جدید را با دیگر علاقمندان به اشتراک گذارند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم محورهای همایش را  بهداشت و کنترل جمعیت در جهان اسلام، افزایش جمعیت ، فرصت یا تهدید، ابعاد روانشناختی، جامعه شناسی، فرهنگی واقتصادی کنترل جمعیت در کشورهای اسلامی، پیامدهای اخلاقی و فقهی کاهش نرخ باروری، توانمندسازی خانواده ها در تحقق اهداف باروری، قانون اهدای جنین و چالش های ناشی از آن در نظام درمان ناباروري ايران بیان کرد.

علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا تاریخ 10مهرماه به دبیرخانه همایش به نشانی جهرم انتهای بلوار استاد مطهری  دانشگاه علوم پزشکی جهرم ارسال و جهت اطلاع بیشتر به نشانی الکترونیکی http://www.jums.ac.ir مراجعه نمایند.

این همایش 27 تا 29  آذرماه سال جاری در جهرم برگزار می شود.

تاریخ:
1392/04/12
تعداد بازدید:
1376
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal