۱۴۰۲ جمعه ۴ فروردين
بازديد رئيس دانشگاه از روند اجراي دو پروژه درحال ساخت دانشگاه و بيمارستان خفر
رئيس دانشگاه از روند اجراي دو پروژه درحال ساخت دانشگاه و بيمارستان خفر بازديد كرد.
رئيس دانشگاه از روند اجراي دو پروژه درحال ساخت دانشگاه و بيمارستان خفر بازديد كرد.
دكتر رحيم رئوفي در بازديد از روند ساخت مركز بهداشتي درماني خاوران ضمن ابراز رضايت از پيشرفت اين پروژه گفت: ساخت اين پروژه خيرساز پيشرفت بسيار خوبي داشته و طبق برنامه ريزي صورت گرفته با اعتباري بالغ بر يك ميليارد تومان و مساحت 1300 مترمربع در حال ساخت است و اميدواريم در سال جاري به بهره برداري برسد.
وي افزود: اين مركز بهداشتي درماني داراي بخش هاي بستري، زايمان و سرپايي مي باشد و جا دارد از خير اين طرح بدرالشيخان الفارسي همچنين تلاش هاي دفتر طرح هاي عمراني دانشگاه كه به نحو احسن در امر ساخت و سازهاي دانشگاه فعاليت دارد تشكر كنم.
دكتر رئوفي همچنين از درمانگاه بخش خاوران نيز بازديد كردند و در گفت و گو با مراجعين و پزشك درمانگاه مسايل و مشكلات اين درمانگاه مورد بررسي قرار داد.
همچنين دكتر رئوفي طي بازديدي از بيمارستان خاتم الانبياء(ص) خفر و بررسي مسائل و مشكلات مراجعين ابراز اميدواري كرد: با تكميل پروژه تكميلي اين بيمارستان با مساحت انجام امور دياليز و بخش هاي بستري و اداري مشكلات بسياري از مردم اين منطقه رفع شده و خدمت رساني به مناطق محروم شهرستان شتاب بيشتري مي گيرد.
وي در اين بازديد همچنين با مراجعين در خصوص نحوه اجراي طرح تحول نظام سلامت و رضايتمندي مردم گفت و گو كرد و در جريان مشكلات و كاستي ها قرار گرفت.
در ادامه بازديدها، دكتر رئوفي از روند ساخت پايگاه اورژانس جاده اي راهكان بازديد كرد و افزود: بنده از ابتداي مسئوليت متوجه شدم 4 پايگاه جاده اي ما در كانكس مستقر هستند كه با رايزني هاي صورت گرفته ضمن تامين اعتبار اين طرح ها هر 4 پايگاه در حال ساخت بوده و انشااله طي 4 ماه آينده به بهره برداري مي رسد.
يادآور مي شود در اين بازديد ها مهندس حق جو مدير دفتر طرح هاي عمراني دانشگاه، دكتر رئوفي را در جريان روند اجراي اين طرح ها قرار داد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1393/09/23
تعداد بازدید:
94
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal