۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
برگزاري روز دانشجو در دانشگاه+عكس
مراسم روز دانشجو و تجليل از اساتيد و دانشجويان نمونه به همت معاونت دانشجويي فرهنگي و باهمكاري شوراي صنفي دانشگاه در تالار همايش هاي دانشگاه برگزار شد.

مراسم روز دانشجو و تجليل از اساتيد و دانشجويان نمونه به همت معاونت دانشجويي فرهنگي و باهمكاري شوراي صنفي دانشگاه در تالار همايش هاي دانشگاه برگزار شد.
در اين مراسم كه باحضور جمع كثيري از دانشجويان همراه بود، دكتر رئوفي رئيس دانشگاه طي سخناني ضمن گراميداشت يادوخاطره سه دانشجوي 16 آذر گفت: با توجه به اينكه 60 سال از واقه 16 آذر سال42 ميگذرد هنوز يادوخاطره آن عزيزان زنده است و راه اين شهداي عزيز با روحيه حق طلبي و ضداستعماري جنبش دانشجويي تداوم دارد.
دكتر رئوفي خاطرنشان كرد: هميشه يادمان باشد ما مهمان هستيم و در اين راه بايد بمانيم و تلاش كنيم و در مسير پيشرفت حركت كنيم.
وي ابراز اميدواري كرد: در طي اين چند صباح بتوانيد به اهداف متعالي خود كه آموزش و پژوهش در كنار روحيه نقادانه به بهترين مراتب برسيد.
در ادامه محمد امين قبادي فر جوان ترين دانشجوي نمونه سال 92 طي سخناني از روند انتخاب خود به عنوان دانشجوي نمونه مطالبي بيان كرد.
در ادامه يكي از دانشجويان خوش قريحه دانشگاه مطلب طنزي درباره روز دانشجو قرائت كرد و كليپي درباره جنبش دانشجويي و تاريخچخ روز دانشجو پخش شد.
در اين مراسم از اساتيد برتر و نمونه دانشگاه در جوزه هاي آموزشي و پژوهشي همچنين دانشجويان برتر در بخش هاي آموزشي، المپيادهاي علمي، فرهنگي، مسابقات ورزشي تجليل بعمل آمد.

 
 
تاریخ:
1393/09/19
تعداد بازدید:
117
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal