۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
رئيس دانشگاه: راه اندازي سامانه 1690 گامي موثر در جهت جلوگيري از تخلفات احتمالي است
دكتر رئوفي اجراي كتاب تعرفه سلامت را نوعي حمايت از مردم و جامعه پزشكي دانست و افزود: با اجراي كتاب تعرفه سلامت، حمايت از جامعه پزشكي بيشتر و مضاعف شده است.

دكتر رحيم رئوفي اجراي كتاب تعرفه سلامت را نوعي حمايت از مردم و جامعه پزشكي دانست و افزود: با اجراي كتاب تعرفه سلامت، حمايت از جامعه پزشكي بيشتر و مضاعف شده و دريافت واقعي پزشكان مشخص گرديد.
دكتر رئوفي خاطرنشان كرد: با اجراي كتاب جديد تعرفه گذاري، بيماران بستري در حوزه جهرم 3 درصد هزينه در بيمارستان هاي دولتي را پرداخت خواهند كرد و خالص پرداختي از جيب مردم افزايش پيدا نمي كند.
رئوفي بيان كرد: متاسفانه به دليل اينكه در گذشته تعرفه ها روند مناسبي نداشت و در طي ساليان متمادي برخي از پرداخت هاي غيررسمي در كشور وجود داشت و در برخي بيمارستان هاي دولتي و خصوصي مبالغي بيش از تعرفه رسمي دريافت مي شد متاسفانه اين پديده اصلا در خور شان جامعه پزشكي نبود.
وي افزود: در همين راستا با تمهيداتي كه انديشيده شده ضمن اصلاح تعرفه ها و كمك دولت و مجلس محترم، با تدوين كتاب جديد ارزش نسبي خدمات سلامت كه بعد از سالها بازنگري اساسي شد، حدود 1700 خدمت جديد به آن اضافه شد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم با اشاره به تشكيل جلسات متعدد در راستاي بسته نظارت بر تعرفه درمان طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: در راستاي اين جلسات، ستاد نظارت بر تعرفه درمان با همكاري مشترك دانشگاه و سازمان نظام پزشكي اقدام شده است.
دكتر رئوفي راه اندازي سامانه 1690 را گامي موثر در جلوگيري از تخلفات احتمالي بيان كرد و افزود: دانشگاه علوم پزشكي جهرم همواره يكي از پاك ترين دانشگاه هاي علوم پزشكي در سطح كشور بعلت كم بودن تخلفات و ارائه حداكثري خدمات به مردم بوده كه اين امر نشان از حركت خوب اين دانشگاه در جهت رضايت مندي مردم به شمار مي رود.

 
تاریخ:
1393/09/15
تعداد بازدید:
38
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal