۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
سه شنبه شب سومین یادواره شهدای علوم پزشكی جهرم
معاون دانشجویی از برگزاری سومین یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم با محوریت آشنایی با سیره شهدای دانشجویی خبر داد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از برگزاری سومین یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم با محوریت آشنایی با سیره شهدای دانشجویی خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین زین العابدین دست داده با اشاره به اهداف برگزاری یادواره شهدای دانشجویی گفت: گرامیداشت یاد شهدای دانشجویی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز و آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با درس های دوران دفاع مقدس از جمله اهداف برگزاری این یادواره است در همین راستا دانشجویان با حضور در چنین برنامه هایی، هرچه بیشتر نسبت به وظایف خود در برابر شرایط روز جامعه نیز آگاه می شوند.

حجت الاسلام دست داده بیان کرد: تصمیم داریم که هر سال با رویکردی جدید این یادواره را برگزار کنیم و در سومین یادواره نیز پیشکسوتان دفاع و شهادت همچنین خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ودانشجویان دانشگاه های جهرم حضور خواهند داشت.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به برنامه های این یادواره اظهار کرد: سه شنبه 15 مهرماه93 سومین یادواره دانشگاه علوم پزشکی جهرم با سخنرانی راوی دفاع مقدس استاد سیدناصر حسینی پور نویسنده کتاب« پایی که جا ماند» که این نویسنده مورد تجلیل رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته همراه با شعرخوانی و مداحی برگزار می شود و در کنار برگزاری یادواره، نمایشگاه کتاب و ادوات جنگی نیز برنامه ریزی شده است.

یادآور می شود دانشگاه علوم پزشکی جهرم دارای 5 شهید دوران دقاع مقدس می باشد.

تاریخ:
1393/07/15
تعداد بازدید:
385
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal