۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
دیدار رئیس دانشگاه با سرپرست فرمانداری ویژه جهرم+عكس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با سرپرست فرمانداری ویژه جهرم دیدار کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان جهرم دیدار کرد.

در این دیدار دکتر رحیم رئوفی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های درمانی بهداشتی و آموزشی و پژوهشی شهرستان گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در جهرم روند خوبی داشته و بحمداله با حمایت های دولت یازدهم خدمات رسانی به مردم در مسیر رضایتمندی شهروندان حرکت کرده است.

در این دیدار حجت اله رضایی با بيان اينکه مديران و مسئولين دانشگاه علوم پزشکي، بايد تمام تلاش خود را معطوف به خدمت هرچه بيشتر در حوزه سلامت و بهداشت نمايند، افزود: جديت بيشتر در ارائه خدمات بهداشتي و درماني، باعث پيشرفت و ارتقاء شهرستان در حوزه سلامت خواهد شد.
رضایی با اشاره به ضرورت توجه و رسيدگي به مشکلات روستاها تأکيد کرد: توزيع مناسب متخصصين، فراهم كردن زمينه ماندگاري پزشكان در مناطق محروم و كمتر توسعه يافته، تأمين تجهيزات پزشكي به قدر كفايت، استفاده بهينه از امكانات موجود و تحقق عدالت در سلامت از جمله اقداماتي است که بايد در دستور کار دانشگاه قرار گيرد.
سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان جهرم به سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري در حوزه سلامت اشاره كرد و گفت: خوشبختانه به لطف خداوند متعال و با درايت دولت تدبير و اميد ، سلامت به اولويت اول كشور مبدل شده و مورد توجه ويژه قرار گرفته كه با اجراي سياست هاي ابلاغي رهبر معظم انقلاب عدالت در سلامت محقق خواهد شد.
رضايي ضمن تأييد برخي مشکلات موجود، اظهار اميدواري کرد با تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکي و تعامل و همکاري آنان با نهاد حاکميتي شهرستان، مشکلات هرچه سريعتر برطرف شود.
تاریخ:
1393/07/07
تعداد بازدید:
447
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal