۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
برگزاری كارگاه آموزشی خودمراقبتی در هفته دفاع مقدس
همزمان با هفته دفاع مقدس کارگاه آموزشی خودمراقبتی و پیشگیری اولیه از بیماری‏های غیرواگیر و اعتیاد جهت مربیان منتخب بسیج برگزار شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس کارگاه آموزشی خودمراقبتی و پیشگیری اولیه از عوامل خطر بیماری‏های غیرواگیر و اعتیاد جهت مربیان منتخب بسیج برگزار شد.

جلیل جعفریان  مدیر آموزش سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه با اعلام این مطلب گفت: در راستای تأمین و توسعه محیط­ های حامی سلامت و توانمندسازی لایه­های مختلف اجتماعی در جهت جلب مشارکت فعال آنان در برنامه­های بهداشتی، کارگاه آموزشی خودمراقبتی و پیشگیری اولیه از عوامل خطر بیماری‏های غیرواگیر (قلبی-عروقی، دیابت) و اعتیاد جهت مربیان منتخب بسیج (الگوی زندگی سالم) در معاونت بهداشتی، با همکاری بسیج سازندگی، بسیج جامعه پزشکی و بهداری ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.

جعفریان بیان کرد: هدف از برگزاری کارگاه کمک به حسن انجام وظیفه آموزشی یاوران بسیجی سلامت در انتقال مطالب آموزشی، ارائه راهکارهای کلی و تعیین حداقل نیازهای آموزشی شیوه زندگی سالم و همچنین آشنایی با خودمراقبتی، اهمیت و مزایای آن و پیشگیری از بیماری های غیرواگیر و نحوه مشاوره با بیماران می باشد.

مدیر آموزش سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه تصریح کرد: این کارگاه با حضور فعال 63 مربی منتخب بسیج از دانشگاه علوم پزشکی، سپاه ناحیه جهرم و بسیج جامعه پزشکی برگزار  شد تا مربیان پس از کسب یادگیری و مهارت آموزی، انتقال­ دهنده مسائل و پیام­های مربوط به خودمراقبتی بیماری های غیرواگیر در پایگاه­های مقاومت بسیج جهت کلیه بسیجیان و خانواده آنان باشند.تاریخ:
1393/07/06
تعداد بازدید:
313
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal