۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
بازدید كارشناسان وزارت بهداشت از مركز رشد سلامت دانشگاه+عكس
جمعی از کارشناسان مرکز توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت از مرکز رشد سلامت دانشگاه بازدید کردند.
جمعی از کارشناسان مرکز توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت از مرکز رشد سلامت دانشگاه بازدید کردند.

در این بازدید دکتر نجومی مدیر زیرساخت مرکز توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت طی سخنانی گفت: پژوهش های انجام گرفته پیش درآمد ایجاد محصول است و طبیعتا صرف پژوهش به عنوان محصول قلمداد نمی گردد و اهداف فناورانه واحدها باید محصول محور باشد.

وی افزود: بایستی زمینه ای فراهم شود تا تمامی گرایش های حوزه سلامت و واحدهای فناور با توجه به فراخوان های وزارت بهداشت به نیازهای جاری کشور توجه ویژه ای داشته باشند.

 در ادامه گروه کارشناسان با آخرین طرح ها و فعالیت های مرکز رشد سلامت دانشگاه آشنا شده و مسائل و مشکلات را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

همچنین  گروه کارشناسان از نمایشگاه فن بازار مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه دیدن کرده مدیران و نمایندگان واحدهای فناور با بیان شرح مختصری از وضعیت واحد خود، مشکلات و نقطه نظرات خود را مطرح و کارشناسان در رابطه با موارد مطرح شده توضیحاتی ارائه دادند.

در خاتمه کارشناسان مرکز توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های صورت گرفته در دانشگاه در جلسه ای با دکتر رئوفی، مسائل و مشکلات مرکز رشد فناوری های سلامت و طرح های تحقیقاتی دانشگاه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
تاریخ:
1393/06/23
تعداد بازدید:
330
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal