۱۴۰۲ سه شنبه ۸ فروردين
دكتر تدین: امروز نقش روشنگرانه دانشگاه‌ها مسیر حماسه سیاسی را هموار كرده است.

دکتر تدین گفت: امروز نقش روشنگرانه دانشگاه‌ها در انتخابات مسیر حماسه سیاسی را هموار کرده است.

دکتر تدین گفت: امروز نقش روشنگرانه دانشگاه‌ها در انتخابات موجب نشاط سیاسی در سطح جامعه شده است که مسیر حماسه سیاسی را هموار کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش بی‌بدیل دانشگاه‌ها در تحولات سیاسی و اقتصادی اظهار داشت: دانشگاهیان با ترسیم برنامه های دقیق در مسیر کلام رهبری می‌توانند نقش بارزی در حماسه سیاسی و اقتصادی بر عهده بگیرند.

وی بیان کرد: حماسه بدین معنی است که همه هدف ها را برای یک کار بزرگ خرج کنیم و با هر چیزی که امور سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور تهدید می‌کند، مبارزه کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با بیان اینکه مقام معظم رهبری هر سال با توجه به برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی، سال را نامگذاری می‌کنند، گفت: سیاست و اقتصاد مکمل و لازم و ملزوم هم هستند و اگر توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی توامان اتفاق بیفتد می‌توان این دستاورد را حماسه‌ای بزرگ دانست و ترقی جامعه با تحقق این آرمان‌ها صورت خواهد گرفت.

دکتر تدین با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، انتخابات پیش رو را محل بروز حماسه سیاسی دانست و با اشاره به بصیرت مردم متعهد ایران افزود: امروز نقش روشنگرانه دانشگاه‌ها در انتخابات موجب نشاط سیاسی در سطح جامعه شده است که مسیر حماسه سیاسی را هموار کرده است.

تدین ادامه داد: جامعه دانشگاهی باید ولایت‌مدار و همگام با مردم بوده و خط قرمزها را رعایت کنند تا به شعار سال رهبر انقلاب یعنی حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، جامه عمل پوشانده شود.

وی اضافه کرد: دانشجویان باید با خلق دستاوردهای علمی مختلف موجب افتخارآفرینی نظام شوند زیرا اگر به لحاظ علمی و فرهنگی پیشرفت کنیم، دشمن هرگز جرأت نمی‌کند به این کشور دست اندازی کند و زمینه تحقق بیانات رهبری فراهم می گردد.

تاریخ:
1392/02/07
تعداد بازدید:
543
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal