۱۴۰۲ شنبه ۵ فروردين
تشریح چشم انداز و دستاوردهای دانشگاه +عكس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی دو جلسه با کلیه پرسنل، چشم انداز این دانشگاه را تشریح کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی دو جلسه با کلیه پرسنل، چشم انداز این دانشگاه را تشریح کرد.

دکتر رحیم رئوفی در جلسه با کارکنان معاونت های مختلف دانشگاه ضمن بررسی فعالیت ها و دستاوردهای بخش های ستادی، درمانی و بهداشتی دانشگاه، چشم اندازه آینده این دانشگاه را تبیین نمود و افزود: دانشگاه علوم پزشکی جهرم روز به روز در مسیر پیشرفت های علمی پژوهشی کشور حرکت می کند و جایگاه علمی دانشگاه طی سال اخیر روند صعودی داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم رسیدگی به مسائل رفاهی پرسنل را از رویکردهای اصلی هیئت رئیسه دانشگاه برشمرد و تصریح کرد:در سال جاری بالغ بر 80 درصد به سرانه های رفاهی پرسنل افزوده شده و پیشنهادهای خوبی از سوی همکاران جهت ارتقاء امور رفاهی به دست ما رسیده که در حال بررسی و اجرا می باشد.

 دکتر رئوفی اظهار کرد: به جای اینکه بگوییم دانشگاه برای ما چه کرده باید بگوییم ما برای دانشگاه چکار کرده ایم زیرا ایثارگری و تعهد نسبت به وظایف و همدلی در جهت خدمت رسانی به مردم می تواند در دستیابی به اهداف دانشگاه، بسیار راهگشا باشد و مطمئنا در این مسیر می توانیم به افتخارات بزرگی دست یابیم.

وی با اشاره به تلاش های دولت یازدهم در خدمت رسانی به مردم اظهار کرد: سعی کردیم در دانشگاه طرح تحول نظام سلامت را به نحو احسن اجرا کنیم که ثمره آن نشستن لبخند رضایت بر لبان بیماران و مردم عزیز بوده است.

دکتر رئوفی در خاتمه چشم انداز آتی این دانشگاه در امر خدمت رسانی به مردم و بیماران را تشریح کرد و افزود: رسیدن به موفقیت های علمی پژوهشی در تمام زمینه ها همچنین خدمت رسانی بهتر به مردم در بخش سلامت از اهداف آتی دانشگاه ها می باشد.
تاریخ:
1393/06/16
تعداد بازدید:
378
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal