۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
رئیس دانشگاه: كلینیك هنری خدمات درمانی قابل توجهی به هموطنان دارد
دکتر رئوفی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، تعداد ویزیت متخصصین کلینیک در ساعت به 8 بیمار محدود شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: با اجرای  برنامه تحول نظام سلامت ، تعداد ویزیت متخصصین در ساعت به 8 بیمار محدود شده است.

دکتر رحیم رئوفی در جمع خبرنگاران آمار ویزیت در کلینیک هنری را روزانه بین 1000 تا 2000 نفر اعلام کرد و افزود : کلینیک مذکور علاوه بر خدمت رسانی به جمعیت 240 هزار نفری شهرستان جهرم به جمعیتی بالغ بر 800 هزار نفر از شهرستانهای اطراف و استان های همجوار نیز خدمات درمانی ارائه می دهد  و بیش از 60 % مراجعین به کلینیک را هموطنان غیر بومی تشکیل می دهند.

رئیس دانشگاه  علوم پزشکی جهرم با اشاره به اجرای بسته کلینیک ویژه که یکی از بسته های هشت گانه طرح تحول نظام سلامت می باشد، بیان کرد: با اجرای این طرح ، تعداد ویزیت متخصصین در ساعت به 8 بیمار محدود شده که باعث خدمت رسانی بهتر به بیماران گردیده است.

وی با اشاره به مشکلات موجود در سیستم نوبت دهی کلینیک هنری گفت : حجم مراجعات بالای کلینیک هنری و فضای فیزیکی محدود باعث بروز مشکلاتی در زمینه نوبت دهی به مردم شده است.

دکتر رئوفی با تشریح اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهی نوبت دهی کلینیک هنری گفت: ساماندهی سیستم های رزرو تلفنی ، رزرو از طریق پیامک ، رزرو اینترنتی ،کوتاه کردن دست دلالان و واسطه ها همچنین راهکارهای مدیریتی از اقداماتی است که در حالی بررسی می باشد و به زودی با اجرای طرح های جدید ، مشکلات بیماران در این زمینه مرتفع خواهد گردید.

تاریخ:
1393/06/09
تعداد بازدید:
490
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal