۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
سومین نشست مشترك هیئت رئیسه دانشگاه و نماینده جهرم
نماینده جهرم در مجلس در سومین نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه از اجرای دقیق بسته های برنامه تحول نظام سلامت در جهرم قدردانی کرد.
دکتر محمدرضا رضایی در سومین نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده درسطح دانشگاه علوم پزشکی به ویژه اجرای دقیق بسته های برنامه تحول نظام سلامت در جهرم، ایجاد ارتباط و تعامل با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را در حل مشکلات مراکز تحقیقاتی دانشگاه بسیار راهگشا دانست و خواستار برگزاری نشست مشترک با این معاونت شد.

نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی همچنین گسترش شرکت های دانش بنیان با مشارکت دانشگاه را بسیار دارای اهمیت دانست و حمایت خود را از اقدامات دانشگاه در این زمینه اعلام کرد.

 دکتر رضایی در ادامه با اشاره به ارائه خدمات درمانی در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) خفر از استقرار پزشکان متخصص به صورت 24 ساعته در بیمارستان مذکور در رشته های داخلی، اطفال و پاتولوژی قدردانی کرد.

دکتر رحیم رئوفی نیز ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در این دانشگاه گفت: برای اجرایی شدن هرچه سریعتر  و دقیق تر برنامه ها و طرح های دانشگاه، اقدامات خوبی برنامه ریزی شده که از آن جمله می توان به ایجاد اتاق عملیات در دانشگاه، نوشتن برنامه های عملیاتی جهت پروژه های مختلف دانشگاه ، ایجاد دفتر توسعه فناوری دانشگاه جهت سرمایه گذاری در  تولید و ایجاد مرکزرشد فناوری دانشگاه اشاره کرد.           

در این جلسه دکتر رضا صحرائی معاون درمان دانشگاه نیز ضمن اشاره به حجم بالای مراجعین به کلیلنیک های تخصصی دانشگاه و بیمارستان ها گزارشی در خصوص تامین پزشکان متخصص شهرستان ارائه کرد.

 

تاریخ:
1393/06/03
تعداد بازدید:
427
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal