۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
اهدای بخشی از زمین دانشگاه علوم پزشكی جهرم به دانشگاه
به همت خیرین جهرمی بخشی از زمین پردیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم به این دانشگاه اهدا شد.

به همت خیرین جهرمی بخشی از زمین پردیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم به این دانشگاه اهدا شد.

دکتر رحیم رئوفی ضمن اشاره به جایگاه رفیع امور خیریه در بخش سلامت گفت: بسیاری از مراکز آموزشی درمانی این دانشگاه با همت عالی و نیت خداپسندانه خیرین بزرگوار جهرم بنا شده و بحمداله با حمایت خیرین محترم، خدمات بهداشتی درمانی در سطح مطلوبی به هموطنان ارائه می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اهدای بخشی از زمین پردیس دانشگاه توسط خانواده حکیم زاده اظهار کرد: خوشبختانه بلندنظری و همت والای خانواده محترم حکیم زاده علی الخصوص سیدعلی حکیم زاده و خانم عفت الملوک حکیم زاده باعث شده که بخشی از پردیس دانشگاه به دانشگاه اهدا شود.

دکتر رئوفی بیان کرد: مطمئنا با شناختی که از این خانواده معزز و گرامی وجود دارد مابقی زمین نیز انشاالله در تملک دانشگاه به عنوان مهمترین مرکز علمی و فرهنگی جامعه در خواهد آمد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن تقدیر از خانواده محترم حکیم زاده ابراز امیدواری کرد: این عمل خیر کاری بسیار ارزشمند در راستای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر دانشگاه خواهد بود و رضای خداوند متعال به همراه دارد و آثار این عمل خیرخواهانه برای نسل های بعد همچنین پیشرفت و ارتقای علمی کشور در بخش سلامت باقی خواهد ماند.
تاریخ:
1393/05/27
تعداد بازدید:
469
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal