۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
بررسی نحوه اجرای هتلینگ در بیمارستان های جهرم
دکتر رئوفی گفت: با اجرای کامل بسته هتلینگ در برنامه تحول نظام سلامت، تغییر اساسی در میزان رضایتمندی بیماران فراهم می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: با اجرای کامل بسته هتلینگ در برنامه تحول نظام سلامت، تغییری اساسی در میزان رضایتمندی بیماران فراهم می شود.

دکتر رحیم رئوفی در جلسه هفتگی ستاد تحول نظام سلامت طی سخنانی بحث هتلینگ را بسیار مهم و اساسی دانست و گفت: در بحث ساخت و ساز های بیمارستانی لازم است دفتر طرح های عمرانی دانشگاه به شکل فعال وارد شده و کلیه طرح ها زیر نظر تیم هتلینگ هماهنگ گرد تا با اجرای کامل بسته هتلینگ تغییری اساسی در خدمت رسانی و افزایش میزان رضایتمندی مردم حاصل شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم خاطرنشان کرد: لازم است جلسات مشترک تیم HIS مربوط به بیمارستان های مختلف تشکیل شود و کارگروهی نیز متشکل از کارشناسان هر دو بیمارستان در خصوص جایگزین کردن شرکت مربوط به His  فعال گردد.

دکتر رئوفی نحوه اجرای برنامه مقیمی در بیمارستان های دانشگاه را به عنوان یکی از بسته های برنامه تحول نظام سلامت خوب ارزیابی کرد و افزود: باید چک لیست های مربوط به پایش برنامه مقیمی به شکل یکسانی در بیمارستان ها تدوین گردد و پایش های مربوطه به وقت خود انجام گیرد.

یادآور می شود در این جلسه مباحث هتلینگ، سیستم HIS و مشکلات بیمارستان ها در خصوص اجرای طرح تحول سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تاریخ:
1393/05/14
تعداد بازدید:
456
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal