۱۴۰۱ يکشنبه ۱۰ مهر
تدوین برنامه های كمیته رفاهی دانشگاه در سال 93
دکتر رادمهر از تدوین برنامه های کمیته رفاهی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در سال 93 خبر داد.
برنامه های کمیته رفاهی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در سال 93 تصویب شد.

دکتر محمد رادمهر با اعلام این مطلب با اشاره به ساماندهی سفرهای درون استانی و برون استانی گفت : اردوهای درون استانی سالیانه دو بار جهت پرسنل دانشگاه و خانواده محترم ایشان برنامه ریزی شده و کلیه پرسنل دانشگاه اعم از نیروههای رسمی ، پیمانی و قراردادی به همراه همسر و فرزندانشان می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به افزایش سرانه سفر جهت پرسنل محترم دانشگاه نسبت به سال قبل، افزود: علاوه بر تامین هزینه اردوهای درون استانی ،مبلغ 800000 ریال نیز به عنوان کمک هزینه سفرهای برون استانی یکبار در سال در قالب « سفر کارت رفاهی » به پرسنل دانشگاه پرداخت خواهد شد.

 دکتر رادمهر تخصیص بن های  رفاهی را یکی از اقدامات دیگر رفاهی دانشگاه برشمرد و بیان کرد: بن های غیر نقدی شامل بن رمضانیه و بن عیدانه هر کدام به  مبلغ 500000 ریال به پرسنل محترم دانشگاه پرداخت می گردد و علاوه بر آن به هر کدام از پرسنل دانشگاه به مناسبت روزهای پرسنلی مربوط نیز مبلغ 500000 ریال پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم تامین هزینه فرانشیز خدمات بستری و سرپائی پرسنل دانشگاه به همراه والدین ، همسر و وفرزندانشان  را از دیگر اقدامات رفاهی برشمرد و افزود : خدمات سرپایی و بستری پرسنل دانشگاه رایگان است و فرانشیز مربوطه از طریق کمیته رفاهی پرداخت می گردد .

دکتر رادمهر با اشاره به اقدامات دیگر کمیته رفاهی در سال 93 بیان کرد : هدیه به فرزندان ممتاز کلیه پرسنل دانشگاه و افراد قبول شده در دانشگاه،اعطای وامهای رفاهی به کلیه کارکنان ، ایجاد اتاق  مشاوره  در زمینه های مختلف ، ایجاد بانک ایده پردازی (در وب سایت) استفاده از پتانسیل  پرسنل برخی از موارد دیگر برنامه های کمیته رفاهی می باشد.

تاریخ:
1393/05/11
تعداد بازدید:
678
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal