۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
رئیس دانشگاه علوم پزشكی جهرم: اجرای برنامه پزشك خانواده یك جراحی مهم در بخش سلامت كشور است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: اجرای برنامه پزشک خانواده یک جراحی مهم در بخش سلامت کشور به شمار می رود.

دکتر سید محمدکاظم تدین در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به دستاوردهای مهم بخش سلامت طی مدت اخیر گفت: با توجه به برنامه 5 ساله توسعه کشور و طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع باید مدت دوسال در سطح کشور به طور کامل اجرایی شود.

دکتر تدین اظهار کرد: اجرای برنامه پزشک خانواده یک جراحی مهم در بخش سلامت کشور به شمار می رود تا مسیر خدمت رسانی به مردم جهش بهتر و دقیق تری بگیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ابراز داشت: استان فارس در اجرای طرح پزشک خانواده در کشور پیشرو است و شهرستان جهرم در فارس تنها شهری است که به طور دقیق سرشماری خانوارها را انجام داده است  به طوریکه در این سرشماری 120 هزار نفر تحت پوشش شناسایی شده  و تاکنون 92 هزار نفر یعنی 80 درصد وارد طرح شده اند.

وی افزود: در مسیر اجرای طرح سازمان های بیمه گر با ما همکاری خوبی داشتند و به نوعی همراه وزارت بهداشت در اجرای طرح بودند.

دکتر تدین بیان کرد: در ادامه اجرای برنامه پزشک خانواده 4 شهر زیر 20 هزار نفر شهرستان جهرم شامل قطب آباد، دوزه، باب انار و خاوران نیز به زودی تحت پوشش برنامه پزشک خانواده شهری در می آیند تا روند اجرای این طرح شتاب بیشتری گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم اظهار کرد: اطلاعیه 5 ستاد اجرایی پزشک خانواده دانشگاه در حال ارسال می باشد تا مردم در جریان جدیدترین خدمات این برنامه قرار گیرند.

دکتر تدین در خاتمه از همکاری دستگاه های اجرایی در اجرای این طرح قدردانی کرد.

تاریخ:
1391/10/02
تعداد بازدید:
72
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal