۱۴۰۱ يکشنبه ۱۰ مهر
بیانیه دانشگاه در خصوص راهپیمایی روز قدس
دانشگاه علوم پزشکی جهرم، با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد.
در آستانه روز قدس دانشگاه علوم پزشکی جهرم، با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«مردم بزرگوار و آگاه ایران اسلامی»

روز قدس روز رهایی قبله اول مسلمین جهان است و صدای ملتهای مظلوم جهان علیه جنایات اسرائیل غاصب در این روز به اوج خود خواهد رسید.

ملت ما امسال در حالی روز جهانی قدس را گرامی می‌دارد که اقشار مختلف مردم در غزه از زمین، هوا و دریا مورد هجوم صهیونیست‌ها هستند و ملت فلسطین همچون استوار در برابر تجاوزات صهیونیست‌ها ایستاده‌اند.

استکبار و ایادی دست نشانه او بی‌شرمانه همچنان از جنایات رژیم صهیونیستی دفاع می‌کنند و امروز در چهار گوشه جهان صدای اعتراض آزادیخواهان جهان برخاسته اما سازمان‌های مدعی حقوق بشر در برابر جنایات اسرائیل مهر سکوت بر لب زده‌اند.

امروز شرارت های گروه‌های تکفیری در سوریه و عراق برای جلب توجه ملت‌های مسلمان  و دور کردن فضای رسانه ای از آزادی و رهایی قدس است که قطعاً حرکت آنها یک حرکت خائنانه است و ملت‌های اسلامی باید متوجه این پدیده شوم باشند.

اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن حمایت از مقاومت رزمندگان فلسطینی و دفاع از مردم مظلوم غزه و دیگر مناطق اشغالی اعلام می‌دارد در لبیک به ندای امام خمینی(ره) و بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از مردم بی دفاع فلسطین همپای مردم ایران اسلامی و ملت‌های آزادیخواه جهان، روز قدس با فریاد مرگ بر اسرائیل خشم و نفرت خود را نسبت به جنایتکاران رژیم صیونیستی ابراز خواهند کرد.

تاریخ:
1393/04/31
تعداد بازدید:
344
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal