۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
جلسه بررسی اقتصاد درمان در دانشگاه
دکتر رئوفی گفت: نگاه اقتصادی به بخش درمان در جهت مدیریت صحیح منابع و هزینه ها از لوازم مهم مدیریت این بخش است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: نگاه اقتصادی به بخش درمانی در جهت مدیریت صحیح منابع و هزینه ها از لوازم مهم مدیریت این بخش است.

دکتر رحیم رئوفی در جلسه هفتگی روسای بیمارستانها ضمن اشاره به لزوم تقویت  اقتصاد درمان در دانشگاه گفت : آموزش و توانمند سازی واحد اقتصاد درمان خصوصا در بحث بیمه ها از اولویت های دانشگاه می باشد .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم نگاه اقتصادی به بخش درمان در جهت مدیریت صحیح منابع و هزینه ها را از لوازم مهم مدیریت درمان برشمرد و افزود: پتانسیل اقتصادی مجموعه های دانشگاه باید به خوبی شناسایی شود و نحوه مدیریت هزینه ها و منابع ، تعامل با بیمه ها و پتانسیل نیروی انسانی باید به خوبی مدیریت گردد .

دکتر رئوفی وجود آمار دقیق و به روز را از لوازم ضروری تصمیم گیری ها دانست و اضافه کرد: ساماندهی آمار و و اطلاعات مربوط به بیمارستانها می تواند کمک بسیار موثری در زمینه دریافت و هزینه کرد مناسب بودجه ها و اعتبارات باشد.

گفتنی است جلسات ریاست دانشگاه در بیمارستانها به شکل هفتگی و  روزهای چهارشنبه با حضور معاونین توسعه ، درمان و روسا و مدیران بیمارستان ها انجام می گیرد و همچنین در این جلسات به شکل منظم مسائل و مشکلات پیش روی مراکز درمانی بررسی گردد.

تاریخ:
1393/04/24
تعداد بازدید:
308
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal