۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
افتتاح مركز پایش مراقبت های درمانی د رجهرم

مرکز پایش مراقبت های درمانی(MCMC ) با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم افتتاح شد.

مرکز پایش مراقبت های درمانی(MCMC ) با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم افتتاح شد.

دکتر احمد آراد مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اعلام  این مطلب گفت: مرکز پایش مراقبت های درمانی برای کنترل و نظارت بر عملکرد اورژانس های بیمارستانی و رسیدگی به شکایات و فعالیت های درمانی جهت تکریم ارباب رجوع از طریق مانیتور مرکزی فعالیت می کند.

وی افزود: این مرکز به صورت روزانه گزارشی از فعالیت های اورژانس بیمارستانها به کمیته نظارت دانشگاه علوم پزشکی جهرم همچنین وزارت بهداشت گزارش می دهد.

دکتر آراد هدف از افتتاح این مرکز را ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در وزارت بهداشت بیان کرد و افزود: آغاز به کار مرکز پایش مراقبت های درمانی (MCMC ) به نوعی نزدیک شدن به استاندارد شدن خدمات درمانی می باشد و تکریم ارباب رجوع مدنظر مقام عالی وزارت بهداشت را دنبال می کند.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم اظهار کرد: مردم می توانند در صورت برخورد با هرگونه مشکلاتی در اورژانس بیمارستان ها به سوپروایزر مستقر در این بخش مراجعه نموده یا با مرکز پایش مراقبت های درمانی تماس بگیرند.

آراد خاطرنشان کرد: این مرکز توسط 7 پزشک و 8 کارشناس به طور شبانه روز فعالیت دارد و کارشناسان در هر شیفت به صورت مقیم حضور داشته و کلیه وظایف این مرکز را پیگیری و بررسی می کنند همچنین با توجه به رویت مراکز درمانی توسط مانیتور مرکزی در صورت مشاهده هرگونه مشکل در امر درمان بیماران اورژانس بیمارستان ها پیگیری لازم صورت می گیرد.

تاریخ:
1391/08/15
تعداد بازدید:
147
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal