۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
معارفه رئیس جدید دانشكده پرستاری دانشگاه+عكس
دکتر رئوفی گفت: توجه به کیفیت و دوری از ظواهر از اولویت های مدیریت دانشگاه است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: توجه به کیفیت و دوری از ظواهر از اولویت های مدیریت دانشگاه است.

دکتر رحیم رئوفی در جلسه تکریم و معارفه رئیس دانشکده پرستاری و پیراپزشکی طی سخنانی وارد آمدن فشار و سختی کار به یک مدیر را نشانه موثر بودن مدیریت فرد دانست و افزود: تحمل سختی ها و حتی گاهی متضرر شدن فرد نسبت به دوره قبل از قبول مسئولیت، از لوازم مدیریت موفق می باشد و باید برای هر روز دوره مسئولیت برنامه دقیق و مدرن داشت و با برنامه ریزی فعالیت کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم در ادامه به 2 نکته مهم اشاره کرد و افزود: توجه به کیفیت و رهاکردن ظواهر از مهمترین اولویت های مدیریتی دانشگاه می باشد و باتوجه به اینکه تقریبا اغلب دانشجویان دانشگاه مربوط به دانشکده پرستاری و پیراپزشکی می باشد و توجه به کیفیت آموزشی رفاهی این دانشجویان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

دکتر رئوفی با اشاره به سخت بودن مدیریت و کار اجرایی گفت: باید از رئیس جدید دانشکده به خاطر پذیرش این مسئولیت تشکر کرد و امید است با دید کاملی که ایشان نبت به دانشگاه دارند شاهد تحولات خوبی در دانشکده پرستاری باشیم.

در خاتمه مراسم ضمن تقدیر از زحمات محمدعلی منتصری رئیس سابق، دکتر محسن فاصله جهرمی به سمت رئیس جدید دانشکده پرستاری و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم منصوب شد.

یادآور می شود دکتر فاصله جهرمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم می باشد.


تاریخ:
1393/03/26
تعداد بازدید:
985
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal