۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
معرفی اعضای كمیته تجهیزات و داروی دانشگاه
در راستای اجرای طرح تحول سلامت اعضای کمیته تجهیزات و داروی دانشگاه منصوب شدند.
اعضای کمیته تجهیزات و داروی دانشگاه علوم پزشکی جهرم منصوب شدند.

طی حکمی از سوی دکتر رحیم رئوفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم، دکتر ابوالفضل نیکوسیر معاون غذا و داروی دانشگاه به سمت نایب رئیس همچنین دکتر محمد رادمهر معاون توسعه، دکتر رضا صحرایی معاون درمان، دکتر سید امیدرضا ذکاوت معاون آموزشی، دکتر حسین رستمی رئیس بیمارستان مطهری، دکتر محمدصادق صنیع رئیس بیمارستان پیمانیه، دکتر کشاف مدیر غذا و دارو و مهندس ابوالفضل برقی کارشناس تجهیزات پزشکی دانشگاه به عنوان اعضای کمیته فوق انتخاب شدند.

در این ابلاغ آمده است: امید است که جهت موفقیت حرکت جهادی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و در گام اول تحول نظام سلامت تمامی هم و غم خود را بکار گیرید. لازم است در راستای تصمیم گیری های این کمیته توجه به نکات زیر لحاظ گردد.

1-      بیمارستان موظف به تجویز دارو و ملزومات پزشکی مورد نیاز بیماران براساس اصول علمی و رعایت راهنمای بالینی و به خصوص رعایت فهرست ارائه شده وزارت بهداشت می باشد.

2-      رعایت قیمت های مصوب داروها و تجهیزات الزامی است.

3-      نظارت بر حسن اجرای خرید ملزومات پزشکی مصوب معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت

یادآوری می گردد کلیه تصمیمات و مصوبات می بایست به نحوی صورت پذیرد که از خروج بیماران بیمارستان جهت تهیه دارو و ملزومات پزشکی اجتناب گردد و سهم پرداختی بیمار تحت هیچ شرایطی نباید بیش از ده درصد از کل صورت حساب خدمات بستری گردد.

تاریخ:
1393/02/28
تعداد بازدید:
775
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal