۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
جلسه همسویی با بیمه ها در جهرم
 جلسه همسویی با بیمه ها در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد.
جلسه همسویی با بیمه ها در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد.

در این جلسه که با حضور رئیس و معاونین درمان و توسعه دانشگاه همچنین رئیس بیمه سلامت ایرانیان جهرم برگزار گردید، دکتر رحیم رئوفی با اشاره به رضایت بخش بودن اجرای طرح در بیمارستانهای جهرم گف : در بازدیدهای مکرری که از روند اجرای این طرح به عمل آمد  مشخص گردید که خوشبختانه فعالیتهای صورت گرفته رضایت خوبی در بین مردم عزیز ایجاد نموده است و باعث شده تا لبخند رضایت بر لبان بیماران و دردمندان بنشیند .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم تعامل خوب صورت گرفته با بیمه ها در جهت اجرای سریع و دقیق طرح مذکور را از اقدامات اساسی انجام گرفته بر شمرد و افزود: با توجه به گستردگی طرح و خدمات ارائه شده ، نیاز به همسویی و هماهنگی بالایی از سمت بیمه ها احساس می شود تا خدمت رسانی به مردم با کیفیت بسیار خوبی ادامه یابد .

رئیس ستاد برنامه تحول نظام سلامت جهرم با اشاره به لزوم بیمه دار شدن تمام جمعیت شهرستان افزود : با توجه به اینکه خدمات بهداشتی درمانی در سطح شهرها از طریق درمانگاههای شهری و بیمارستانها و همچنین در دورترین نقاط شهرستان در خانه های بهداشت ارائه می گردد و امکان دسترسی به همه مردم وجود دارد ، امکان اطلاع رسانی در شهرها و دورترین نقاط روستایی در خصوص ثبت نام افراد بدون بیمه درمانی جهت بیمه شدن وجود دارد و دانشگاه در این خصوص به طور کامل با بیمه سلامت ایرانیان همکاری خواهد نمود تا هدف بیمه دار شدن همه مردم محقق گردد .

دکتر رئوفی در ادامه با اشاره به رقم بالای کسورات اعمال شده از طرف بیمه ها گفت : با توجه به مشکلات مالی بیمارستانها و در جهت امکان ارائه خدمات بهداشتی درمانی در بهترین کیفیت ، لازم است از سوی بیمه ها دقت بیشتری در این زمینه صورت پذیرد تا منابع مالی دانشگاه حفظ گردد .

همچنین در این جلسه دکتر رضا صحرایی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز ضمن اشاره به بخشی از مسایل و مشکلات فی مابین دانشگاه و بیمه ها گفت : اجرای هر چه بهتر برنامه تحول نظام سلامت ، نیازمند همت مضاعفی هم از طرف دانشگاه و هم از سوی بیمه ها می باشد و همسویی فکری وعملی بالایی مورد نیاز است و انتظار می رود تعامل خوبی با بیمه ها داشته باشیم .

دکتر صحرایی با اشاره به مستقل بودن دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود : اگر بررسی اسناد بیمه ای به جای ارجاع به استان در خود شهرستان انجام پذیرد ، 50 درصد از مشکلات پیش رو مرتفع خواهد گردید .

گفتنی است در این جلسه اوجی رئیس بیمه سلامت ایرانیان جهرم ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته در خصوص اجرای برنامه تحول نظام سلامت در شهرستان جهرم ، بیمه ها را یکی از پایه های اصلی اجرای برنامه مذکور عنوان کرد و آمادگی کامل خود را جهت حد اکثر تعامل با دانشگاه علوم پزشکی جهرم اعلام کرد.

تاریخ:
1393/02/21
تعداد بازدید:
654
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal