۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
بازدید رئیس دانشگاه از روند اجرایی برنامه تحول نظام سلامت در جهرم
دکتر رئوفی از روند اجرایی برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان های این شهرستان بازدید کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم از روند اجرایی برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان های این شهرستان بازدید کرد.

دکتر رحیم رئوفی در این بازدید با اشاره به اجرای طرح برنامه تحول نظام سلامت از تاریخ 15 اردیبهشت ماه در کلیه بیمارستانهای دولتی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: اجرای بسته های خدمتی این برنامه شامل کاهش میزان پرداختی بیماران بستری به میزان ده درصد و رایگان شدن زایمان طبیعی در این بیمارستانها آغاز شده است.

دکتر رئوفی حضور پزشکان متخصص مقیم در بیمارستانهای تحت پوشش، ارتقاء کیفیت خدمات ویزیت در بیمارستانها، ارتقاء کیفیت هتلینگ، حمایت ازماندگاری پزشکان در مناطق محروم، حمایت مالی از بیماران صعب العلاج، خاص و نیازمند همچنین نظارت بر حسن اجرای این برنامه را 6 بسته خدمتی دیگر این طرح عنوان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیان کرد: طرح کاهش پرداختی بیماران بستری شامل بیمه شدگان بیمه های پایه خدمات درمانی، تامین اجتماعی و کمیته امداد از برنامه های اصلی این برنامه می باشد و بیماران اتباع خارجی و مراجعین به بیمارستانهای غیر دانشگاهی مشمول این بسته حمایتی نمی شوند.

دکتر رئوفی ضمن ابراز این نکته  که اجرای این طرحها در ابتدا ممکن است مشکلات و نواقصی به همراه داشته باشد، از مردم خواست نظرات، پیشنهادات و شکایات خود را به  دبیرخانه ستاد برنامه تحول نظام سلامت دانشگاه علوم پزشکی جهرم اعلام کنند.

در این بازدید صورتحساب های صادره برای بیماران ترخیصی و چگونگی تعامل سازمان های بیمه گر مورد بررسی قرار گرفت


تاریخ:
1393/02/20
تعداد بازدید:
648
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal