۱۴۰۲ جمعه ۴ فروردين
دیدار هیئت رئیسه دانشگاه با امام جمعه و بررسی راهبرد سال جدید دانشگاه+عكس
امام جمعه جهرم: در عرصه سلامت باید فضای اقتصاد سلامت نیز با عزم ملی و مدیریت جهادی هدف گذاری شود
حجت الاسلام و المسلمین دکتر لطف اله دژکام امام جمعه جهرم در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت توسط رهبر معظم انقلاب در سال اقتصاد و فرهنگ گفت: در عرصه سلامت و در سطح شهرستان جهرم باید فضای اقتصاد سلامت نیز با عزم ملی و مدیریت جهادی هدف گذاری شود.

حجت الاسلام و المسلمین  دژکام با اشاره به سرمایه گذاری در بخش سلامت اظهار کرد:  ما باید در جهرم این باور ایجاد کنیم که ارتقا بخش خصوصی باعث می شود بخش دولتی هم بهتر اداره شود به همین خاطر باید در این راستا فکر جدی گردد.

رئیس هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیان کرد: باید مجال برای ظهور بخش خصوص در حوزه سلامت باز شود زیرا مقام معظم رهبری می فرمایند مردم باید خود اقتصاد اداره را کنند و در همین راستا حمایت از کار اقتصادی بسیار مهم است و این مسیر نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.

امام جمعه جهرم تصریح کرد: کار اقتصادی نیاز به ظرافت دارد و جهرم در حوزه سلامت ظرفیت های خوبی دارد و آمار بالای  مراجعین از شهرهای اطراف و استان های مجاور به مراکز درمانی ما نشان دهنده همین موضوع می باشد البته باید جهت گیری واضح باشد و جهت گیری با یک هدف گذاری منظم رخ دهد.

وی ابراز امیدواری کرد: باتوجه به ایده یکی از مدیران دانشگاه درباره  برگزاریجشنواره اقتصاد سلامت لازم است با برنامه ریزی و فعالیت های دقیق به این مهم دست پیدا کنیم.

در ابتدای این دیدار دکتر رحیم رئوفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی سخنانی با اشاره به سیاست های ابلاغی سلامت کشور از سوی رهبر انقلاب بیان کرد: ما سه شعار خلق منابع، مدیریت منابع، و افزایش بهره وری را دستور کار خود قرار دادیم تا با دارابودن منابع پایدار در راستای مدیریت منابع و افزایش بهره وری دانشگاه گام برداریم.

وی افزود: به رهنمودهای افراد صاحب نظر در حوزه های علمی و پژوهشی همانند شما برای نیل به اهداف بلند دانشگاه نیاز داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت کشور از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: این سیاست ها به صورت منظم و دقیق از سوی کارشناسان مجربی برنامه ریزی شده است و دغدغه های رهبری باعث شده است تا نگاه به فعالیت های بخش سلامت  در مسیر مدیریت جهادی بیش از پیش نمود پیدا کند.

                  


تاریخ:
1393/01/25
تعداد بازدید:
569
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal