۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
برگزاری جلسه كارگروه اعتباربخشی بیمارستانها
دکتر صحرایی گفت: در سال 92 درجه 1 پایش کشوری به هر دو بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی جهرم تعلق گرفت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: در سال 92 درجه 1 پایش کشوری بیمارستان ها در قالب برنامه کیفی به هر دو بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی جهرم تعلق گرفت.

دکتر رضا صحرایی در جلسه كارگروه اعتبار بخشی بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی سخنانی گفت: این کارگروه از سال 90 آموزش های خود را در سطح بیمارستان ها آغاز کرده و در سال 91 برای اولین بار پایش برنامه های اعتباربخشی انجام داده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیان کرد: اعتباربخشی بیمارستان ها با 37 واحد، استاندارسازی می شود و از بهمن ماه سال گذشته واحد اورژانس بیمارستانی و مدیریت و رهبری در سطح بیمارستان ها مورد ارزیابی و استانداردسازی قرار گرفته و این روند ادامه دارد.

دکتر صحرایی اظهار کرد: در راستای استانداردسازی بیمارستان ها تاکنون 9 کارگروه اعتبار بخشی در این معاونت برگزار گردیده و سعی شده در برخی موارد بارش افکار داشته باشیم تا مجموعه به دقت با روند استاندارسازی آشنایی پیدا کند همچنین در این بین از استانداردسازی دانشگاه های هم تیپ جهرم و برنامه های آنان نیز استفاده کردیم.

وی افزود: در سال 92درجه 1 پایش کشوری بیمارستان ها در قالب برنامه کیفی به هر دو بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی جهرم تعلق گرفت.

تاریخ:
1393/01/19
تعداد بازدید:
387
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal