۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
آغاز اجرای برنامه پزشك خانواده در جهرم

دكتر مهدی مصلی نژاد در جمع مسئولین جهرم با بررسی طرح پزشک خانواده در سطح جهرم گفت: تاكنون 67 نفر پزشك عمومی این شهرستان كه 38 نفر بخش دولتی و 29 نفر بخش خصوصی بوده اند، در این طرح شركت کردند.

وی تصریح کرد: از آغاز نام نویسی در طرح پزشك خانواده و نظام ارجاع در جهرم، تاكنون 72 هزار و 89 نفر در قالب 19 هزار و 249 خانوار در این طرح نام نویسی كرده اند.

مدیر اجرایی طرح پزشك خانواده دانشگاه علوم پزشكی جهرم افزود: 57 نفر نیز پزشک متخصص برای مشاركت در اجرای طرح پزشك خانواده در این شهرستان حضور دارند.

دکتر مصلی نژاد اظهار کرد: از آغاز نام نویسی برای اجرای طرح پزشك خانواده تا كنون، سه هزار و 200 نفر از افراد فاقد بیمه تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار گرفتند.

وی بیان كرد: در برنامه پزشک خانواده شهری 64 درصد مردم جهرم و 104 درصد از پزشكان عمومی در این شهرستان در طرح پزشك خانواده ، نام نویسی كرده اند که افتخاری برای جهرم به شمار می رود.

مدیر اجرایی طرح پزشك خانواده دانشگاه علوم پزشكی جهرم خاطرنشان کرد: برای اجرای طرح پزشك خانواده در سطح جهرم كه همزمان با دیگر شهرستان های فارس آغاز شده است ، 11 مركز بهداشتی درمانی شهری دولتی و 29 مرکز خصوصی ، خدمات رسانی می کنند.

لازم به ذکر است اجرای این طرح از روز شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور و و وزیر بهداشت آغاز شده است 

تاریخ:
1391/07/08
تعداد بازدید:
250
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal