۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
خرید تجهیزات جدید بیمارستان مطهری
معاون درمان دانشگاه از خرید دو دستگاه پیشرفته جدید برای بیمارستان مطهری خبر داد.
با پیگیری مسئولین دانشگاه دو دستگاه جدید برای بیمارستان مطهری خریداری شد.

دکتر رضا صحرائی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اعلام این مطلب اظهار کرد: یک دستگاه میکروسکوپ بسیار پیشرفته جهت عمل های جراحی چشم برای اتاق عمل بیمارستان استاد مطهری با مبلغی بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال،  خریداری و راه اندازی شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم  اظهار داشت: با توجه به اینکه بیمارستان استاد مطهری به عنوان یک مرکز چشم پزشکی فعال شناخته شده و ماهیانه تعداد بسیار زیادی عمل چشم در آن انجام می گیرد، از مدتها پیش نیاز به یک میکروسکوپ با قابلیت های اپتیکی بالا همواره احساس می شد تا برای جراحان چشم امکان عمل با تسلط بیشتر و ریسک کمتر را فراهم آورد، لذا با یاری همه همکاران عزیز و بخصوص حمایت های ریاست محترم دانشگاه این مهم به انجام رسید.

وی اظهار کرد: از خصوصیات مهم این این دستگاه می توان به تمام اتوماتیک بودن، قدرت مانور بالا و دارا بودن پدال بی سیم اشاره کرد.

دکتر صحرایی بیان کرد: همچنین یک دستگاه سونوگرافی «کالر داپلر» پیشرفته با مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال با توجه به نیاز بخش خریداری شده است که با این دو دستگاه بسیاری از مشکلات مراجعین رفع گردید و دانشگاه در زمینه خرید تجهیزات به روند خوبی رسیده است.

تاریخ:
1392/11/29
تعداد بازدید:
362
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal