۱۴۰۲ سه شنبه ۸ فروردين
دكتر رئوفی:بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)آماده عرضه خدمت رسانی به مردم است
رئیس دانشگاه گفت: بیمارستان خاتم الانبیا(ص) با بهره گیری از تجهیزات پزشکی مناسب، و نیروی انسانی مجرب، آماده خدمت رسانی به مردم است.
رئیس دانشگاه گفت: بیمارستان خاتم الانبیا(ص) با بهره گیری از تجهیزات پزشکی مناسب، پزشکان متخصص و نیروی انسانی مجرب، آماده عرضه خدمت رسانی به مردم است.

دکتر رحیم رئوفی در مراسم افتتاح بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: این مجموعه از سال 86 و با نام مرکز درمان بستر در سفر استانی دولت مورد تصویب قرار گرفت و پس از آغاز عملیات اجرایی آن با تغییر کاربری به بیمارستان مسیر ساخت آن متوقف و اجرای این پروژه از سال 88 ادامه پیدا کرد.

دکتر رئوفی با بیان اینکه این پروژه دارای 2 فاز بوده و از لحاظ تجهیزات موقعیت بسیار مناسبی دارد، گفت: کوچک بودن فضای این بیمارستان از مشکلات این پروژه است و با توجه به وجود این مشکل بخش های اسکرین، اتفاقات، اطفال، داخلی، جراحی، زنان و اورژانس مستقر بوده و مشغول به خدمات رسانی به مردم هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با بیان اینکه اتاق عمل این دانشگاه در ماه های آینده به بهره برداری می رسد، بیان کرد: تاکنون چند پزشک متخصص در این بیمارستان مشغول به کار شده اند که در آینده و با توسعه بیشتر بیمارستان تعداد این پزشکان نیز بیشتر می شود.

دکتر رئوفی با اشاره به فاز الحاقی بیمارستان خاتم الانبیا بخش خفر این فاز را شامل نمازخانه، قسمت اداری، بخش دیالیز، محوطه سازی و سیستم فاضلاب برشمرد که تا کنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و نیازمند حمایت مسئولان برای اتمام این فاز است.

تاریخ:
1392/11/21
تعداد بازدید:
399
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal