۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
دعوت رئیس دانشگاه از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی22 بهمن
دکتر رئوفی گفت: 22بهمن، شاخصِ امیدبخش ملت ایران در مسیر پیشرفت های علمی و فرهنگی می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: 22بهمن ماه، شاخصِ امیدبخش ملت ایران در مسیر پیشرفت های علمی و فرهنگی می باشد.

دکتر رحیم رئوفی در جمع خبرنگاران بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران نتیجه اعتماد ملتی آگاه و مقتدر به اسلام و قرآن بود.

وی ا فزود: یوم الله 22بهمن ماه، مظهر حرکت مستمر و شاخصِ امیدبخش ملت ایران در مسیر پیشرفت های علمی  و فرهنگی این ملت استقلال طلب می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیان کرد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نماد استقلال ، آزادی و حرکت در مسیر ولایت فقیه و اسلام عزیز است.

دکتر رئوفی خاطرنشان کرد: ملت ایران به پشتوانه الطاف بیکران الهی و پس از گذراندن امتحانات فراوان در مسیر حرکت خود در رسیدن به افق های درخشان علمی و تحقیقاتی در حوزه های هسته ای و پزشکی متوجه دسیسه های مختلف دشمنان می باشد و با هوشمندی در راستای پیروی از رهبری فرزانه انقلاب، استراتژی‌های اصولی خود را دنبال کرده و تا رسیدن به نقطه  نهایی چشم انداز 20 ساله مدنظر رهبری گام بر می دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم اظهار کرد: اینک در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دست اندرکاران بخش سلامت کشور هم در کنار سایر اقشار مردم هم پیمان با آرمان های امام راحل (ره) و شهیدان عزیز و در تبعیت از مقام معظم رهبری با تمام توان در راه تحقق آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرده و شکوهمندتر از هرسال در راهپیمایی 22 بهمن امسال شرکت می کنند.

تاریخ:
1392/11/21
تعداد بازدید:
189
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal